0

Zamrażarki

W Hurtowni7 zapewniamy kompleksowy asortyment produktów dla domu, w tym zamrażarki szufladowe renomowanych marek. Pomyśleliśmy również o osobach prowadzących własną działalność (sklepy czy punkty gastronomiczne) i włączyliśmy do naszej oferty zamrażarki skrzyniowe o zróżnicowanej pojemności (100, 150 i 200 litrów). Wszystkie dostępne w naszym e-sklepie modele zamrażarek cechują się doskonałymi właściwościami energooszczędnymi (klasa energetyczna A+) oraz niskim poziomem emisji hałasu. Jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym importerem produktów marki Sigma, co daje naszym Klientom pewność, że wybrana przez nich zamrażarka, czy to szufladowa czy skrzyniowa, jest fabrycznie nowa i objęta dwuletnim okresem gwarancji door-to-door.

Zamrażarki szufladowe oraz skrzyniowe coraz częściej goszczą w polskich domach. Na ten trend wpływ zapewne ma rosnąca świadomość żywieniowa Polaków, którzy systematycznie odkrywają sposoby na mrożenie coraz to nowych produktów w sposób, który nie pozbawia ich smaku ani walorów odżywczych. W zamrażarkach szufladowych bądź skrzyniowych można przechowywać różnego typu produkty sezonowe i cieszyć się smakiem truskawek, dyni czy włoszczyzny także w okresie zimowym. Do zamrażarek trafiają również nadwyżki żywności. W ten sposób urządzenia te pomagają ograniczyć wydatki na jedzenie i poczynić spore oszczędności w domowym budżecie.

 

Zamrażarka szufladowa czy skrzyniowa?

 

Odpowiedź na tak postawione pytanie zależy od wielu czynników m.in. od miejsca, którym dysponujesz. W przypadku niewielkiej przestrzeni użytkowej polecamy zamrażarkę szufladową. Charakterystyczny dla niej pionowy układ przechowywania nie tylko pozwala oszczędzać miejsce, ale zapewne zadowoli też osoby, które preferują czytelny układ produktów i łatwy dostęp do każdego z nich. Zamrażarki skrzyniowe o dużych pojemnościach sprawdzą się przede wszystkim w domach wielorodzinnych, w sklepach i w restauracjach.

 

Profesjonalne urządzenia chłodnicze do punktów handlowych i restauracji

 

Sklepy spożywcze czy punkty gastronomiczne to miejsca, gdzie muszą zostać spełnione szczególnie wysokie standardy przechowywania żywności. Profesjonalne urządzenia chłodnicze takie jak zamrażarki skrzyniowe Sigma, dostępne w naszym e-sklepie - stanowią odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców.

Szczegółowe dane techniczne poszczególnych modeli znajdziecie Państwo na dedykowanym im podstronach. Zachęcamy do zakupów!


Kontakt ze sklepem