Zamrażarki

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

Lubimy robić zakupy w miejscu, które wyposaża nas w różnorodny asortyment. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że oferta naszej hurtowni będzie na tyle szeroka, by Klienci mogli znaleźć w niej wszystko, co niezbędne. 
 

Zamrażarki – by żywność zawsze była świeża 
 

Dla osób, które nie przepadają za codziennymi wyprawami na zakupy lub tych, według których dostęp do produktów sezonowych powinien trwać cały rok, domowa zamrażarka to idealne rozwiązanie. Jest większa niż ta wchodząca w skład lodówki, można ją umieścić w spiżarni, piwnicy lub innym pomieszczeniu, które aktualnie mamy do dyspozycji. 
 

Postanowiliśmy więc, że w naszej hurtowni zapewnimy kompleksowy asortyment, w którego skład wchodzą zamrażarki szufladowe renomowanych marek. Pomyśleliśmy również o osobach prowadzących własną działalność (sklepy czy punkty gastronomiczne) i włączyliśmy do naszej oferty zamrażarki skrzyniowe o zróżnicowanej pojemności (100, 150 i 200 litrów). Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele zamrażarek cechują się doskonałymi właściwościami energooszczędnymi (klasa energetyczna A+) oraz niskim poziomem emisji hałasu. Jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym importerem produktów marki Sigma. Co to daje naszym Klientom? Pewność, że wybrana przez nich zamrażarka, czy to szufladowa czy skrzyniowa, jest fabrycznie nowa i objęta dwuletnim okresem gwarancji door-to-door.
 

Zamrażarki szufladowe oraz skrzyniowe coraz częściej goszczą w polskich domach. Na ten trend wpływ zapewne ma rosnąca świadomość żywieniowa Polaków, którzy systematycznie odkrywają sposoby na mrożenie coraz to nowych produktów w sposób. Co więcej, jest to sposób który nie pozbawia produktów ich smaku ani walorów odżywczych. W zamrażarkach szufladowych bądź skrzyniowych można przechowywać owoce i warzywa sezonowe – cieszyć się smakiem truskawek, dyni czy włoszczyzny także w okresie zimowym. Do zamrażarek trafiają również nadwyżki żywności. W ten sposób urządzenia pomagają ograniczyć wydatki na jedzenie i poczynić spore oszczędności w domowym budżecie.
 

Zamrażarka szufladowa czy skrzyniowa?
 

Odpowiedź na tak postawione pytanie zależy od wielu czynników m.in. wolnej przestrzeni. W przypadku niewielkiej powierzchni użytkowej polecamy zamrażarkę szufladową. Charakterystyczny dla niej pionowy układ przechowywania nie tylko pozwala oszczędzać miejsce, ale zadowoli też osoby, które preferują przejrzysty układ produktów i łatwy dostęp do każdego z nich. Zamrażarki skrzyniowe o dużych pojemnościach sprawdzą się przede wszystkim w domach wielorodzinnych, w sklepach i w restauracjach.
 

Profesjonalne urządzenia chłodnicze do punktów handlowych i restauracji
 

Sklepy spożywcze czy punkty gastronomiczne to miejsca, w których muszą zostać spełnione szczególnie wysokie standardy przechowywania żywności. Profesjonalne urządzenia chłodnicze, takie jak np. dostępne w naszym sklepie zamrażarki skrzyniowe Sigma, są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców.

Dbajmy o zdrowie – wybierajmy dobrą żywność i przechowujmy ją w odpowiedni sposób. Po sprawdzone zamrażarki zapraszamy do Hurtowni 7.