Rowery Kategorie

Tanie rowery i najlepsza jakość – Hurtownia 7


Hurtownia7 to także hurtownia rowerów. W naszej ofercie znajdą Państwo tanie rowery wielu marek – jednoślady, które umilą Państwu wolny czas. Będą również znakomitą alternatywą dla pozostałych środków lokomocji. Jako hurtownicy mający szerokie doświadczenie, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe dobranie odpowiedniego do swoich preferencji typu roweru. Przed podjęciem decyzji o jego zakupie warto zastanowić się nad tym, na jakim terenie będziemy się nim poruszać i w jakim celu rower (niezależnie od tego, czy to rower damski czy męski) będzie używany. W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór jednośladów. Oferujemy ich różne typy. Wśród proponowanych przez nas rowerów znajdą Państwo m.in. niezwykle popularne rowery do jazdy po wzniesieniach, te, które pozwolą na uniknięcie stania w korkach, rowery dla swoich pociech i te stworzone przez polskich producentów.

Rowery do zadań specjalnych


Amatorzy sportów rowerowych, takich jak BMX również znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Tanie rowery typu BMX (damskie i męskie) to jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy. Nasza hurtownia rowerów ma w swojej ofercie również elektryczne jednoślady. Umożliwią one Państwu dbanie o zdrowe i kondycję przez cały rok. Jako hurtownia rowerowa z szerokim gronem stałych klientów, oferujemy tanie rowery o wysokiej jakości. Dokładnie takie, jakie chcielibyśmy mieć u siebie!

Różne modele rowerów damskich i męskich – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie


Tym z Państwa, którzy nie lubią stać w korkach, już teraz polecamy zmianę codziennych nawyków i pokonywanie doskonale znanych dróg na rowerze. Takie rozwiązania warto promować również wśród najmłodszych – zaszczepiając w nich tym samym dobre nawyki. Przygotowaliśmy ofertę tanich rowerów w wersji damskiej, męskiej, jak i tej dla nieco młodszych (rowery, których koła mają 24 cale). Codzienne przejazdy na jednośladzie zapewnią zdrową dawkę ruchu. Bolączką nowoczesnych społeczeństw jest niski poziom aktywności fizycznej. Jazda rekreacyjna dotlenia organizm, poprawia kondycję oraz pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała.

Z roku na rok kolejne miasta przekazują spore środki na rozbudowę ścieżek rowerowych i zachęcanie mieszkańców do jazdy na dwóch kółkach. Bogata infrastruktura sprawia, że w dużych aglomeracjach dojazd do centrum rowerem zabiera znacznie mniej czasu niż podróż samochodem bądź tramwajem. Warto spróbować tego typu aktywności!


Rowerki dla najmłodszych


Bezpieczeństwo naszych dzieci to podstawowe kryterium, według którego dobieramy asortyment skierowany do najmłodszych. Rowerki dla dzieci dostępne w naszej ofercie to produkty o wysokiej jakości i w promocyjnej cenie. Wybieramy tylko te, które sami dalibyśmy naszym pociechom. Wiemy jednak, że komfort i dane techniczne to nie wszystko. Liczy się również opinia naszych pociech. Dlatego właśnie oferujemy Państwu rowerki w wielu wersjach kolorystycznych. Do młodzieżowych modeli dodajemy także oryginalny dzwonek. Lekka, aluminiowa rama zapewnia dobrą zwrotność i wygodę użytkowania nawet tym rowerzystom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jednośladem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty!