0

ROWERY Kategorie

ROWERY

Tanie rower najlepszej jakości – Hurtownia 7

Hurtownia7 to także hurtownia rowerów. W naszej ofercie znajdą Państwo tanie rowery wielu marek, które umilą Państwu wolny czas, będąc jednocześnie znakomitą alternatywą dla pozostałych środków lokomocji. Jako hurtownicy posiadający szerokie doświadczenie, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe dobranie odpowiedniego do swoich preferencji typu roweru. Przed podjęciem decyzji o zakupie roweru musimy zastanowić się nad tym, na jakim terenie będziemy się nim poruszać i w jakim celu rower będzie używany. W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór rowerów. Oferujemy różne typy jednośladów. Wśród proponowanych przez nas rowerów znajdą Państwo m.in. niezwykle popularne rowery górskie MTB, rowery miejskie, (które pozwolą na uniknięcie stania w korkach), rowery dziecięce oraz modele rowerów Kands.

BMX – tanie rowery sportowe

Amatorzy sportów rowerowych, takich jak BMX, również znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Tanie rowery typu BMX to jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy. Nasza hurtownia rowerów posiada w swojej ofercie również rowery elektryczne. Rowerki tego typu, umożliwią Państwu utrzymanie się w dobrym zdrowiu i kondycji przez cały rok, nawet jeżeli pogoda za oknem uniemożliwia rowerową rekreację. Jako hurtownia rowerowa, która posiada szerokie grono stałych Klientów, oferujemy tanie rowery o wysokiej jakości.

Różne modele rowerów na wyprzedaży – tutaj każdy znajdziec coś dla siebie

Nie lubisz stać w korkach? Chcesz sobie zapewnić szybki i bezproblemowy dojazd do szkoły, czy pracy? Warto już dziś przesiąść się na rower. Tanie rowery miejskie w wersji damskiej, jak i męskiej pozwolą Ci zaoszczędzić czas i nerwy. Zapewnią Ci również codzienną dawkę ruchu. Bolączką nowoczesnych społeczeństw jest niski poziom aktywności fizycznej. Jazda rekreacyjna dotlenia organizm, poprawia kondycję oraz pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała. Na promocję jednośladów stawiają również miasta, każdego roku przekazując znaczne środki na budowę nowych ścieżek. Bogata infrastruktura sprawia, że w dużych aglomeracjach dojazd do centrum rowerem zabiera znacznie mniej czasu niż podróż samochodem bądź tramwajem. W Hurtowni 7 pomyśleliśmy także o miłośnikach ekstremalnej jazdy. Tanie rowery górskie z naszej oferty świetnie sprawdzą się na nieutwardzanych drogach i w wymagających warunkach. Bogaty asortyment uzupełniają rowery BMX oraz rowery dziecięce. Sprawdź promocje, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Hurtownia 7 – z nami dojedziesz do celu!

Rowerki dziecięce

Rowerki dziecięce dostępne w ofercie hurtowni7 to produkty wysokiej jakości z gwarancją bezpieczeństwa w promocyjnej cenie. Oferujemy Państwu rowerki w wielu wersjach kolorystycznych. Do dziecięcych modeli dodajemy dodawany oryginalny dzwonek. Lekka, aluminiowa rama zapewnia dobrą zwrotność i wygodę użytkowania nawet najmłodszym dzieciom. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi produktami naszej oferty. Nasze rowery to idealne rozwiązanie dla małych


Kontakt ze sklepem