Wkłady Kominkowe

Wyświetlono: 1 – 7 z 7 wyników

Z rodziną – przy wspólnym biesiadowaniu, z drugą połówką – podczas romantycznego wieczoru, samotnie – relaksując się przy dobrej książce i korzennej herbacie – niezależnie od tego, z kim i w jaki sposób spędzamy chwile przy kominku, chcemy, by kojące ciepło otulało nas bez żadnych niepożądanych skutków. 
 

Wkłady kominkowe – bezpieczeństwo to podstawa


Obcowanie z żywiołem za każdym razem ma w sobie coś magicznego. Ważne jednak, by pamiętać o jego potężnej sile. Dotyczy to zwłaszcza ognia, który świadomie zapraszamy do naszego domu. Od budowy kominka – również od jego wkładu – zależy bezpieczeństwo nasze i pozostałych domowników czy gości. Wybierając więc elementy, które się na niego składają, zaufać trzeba specjalistom. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na dystrybuowanie produktów polskich wytwórców – żeliwne wkłady kominkowe to jedno z lepszych zabezpieczeń przed pożarem lub awarią instalacji.
 

Piękno i ciepło – to właśnie dom
 

W tworzeniu domowej atmosfery sprzyja nie tylko bijące od kominka ciepło. Pomaga w tym również estetyka mebli, dekoracji czy pozornie nieistotnych elementów, jak choćby wkład kominkowy. Okazuje się, że siła tkwi w szczegółach! Pięknych szczegółach!

Naszym Klientom oferujemy więc bardzo szeroki wybór wkładów kominkowych – u nas Państwo wkłady w różnych formach, m.in. te o klasycznych, modernistycznych czy ozdobnych bryłach. Wszystkie utrzymane są w neutralnej kolorystyce, bardzo dobrze sprawdzą się w zasadzie w każdym wnętrzu. Estetyczny wygląd proponowanych przez nas rozwiązań, idzie w parze z ich funkcjonalnością oraz łatwością użytkowania.
 

Parametry wkładów kominkowych dostępnych w naszej hurtowni


Produkty dostępne w naszej ofercie to solidne, dokładnie szlifowane wkłady kominkowe wyprodukowane (w zależności od wybranego modelu), w Polsce lub we Francji. Parametry prezentują się następująco (zaznaczamy, że mogą różnić się przy wybranych modelach):

- moc od 8 do 14 KW,

- 5-letnia gwarancja,

- znaczna grubość ścianek (10-15 mm) zapewniająca większe bezpieczeństwo,

- trwałe żeliwo wysokiej jakości,

- możliwość montażu grilla,

- przystosowanie do ciągłego palenia,

- eleganckie wzornictwo,

- możliwość dorobienia szybra,

- 18-centymetrowa średnica wylotu spalin.

- ochrona podłóg przed iskrami z kominka.
 

Spełniamy marzenia – wymarzony kominek w zasięgu ręki
 

Wiemy, że kominek w centralnym punkcie domu to marzenie wielu osób. Dlatego właśnie robimy wszystko co w naszej mocy, by cena proponowanych przez nas produktów była jak najbardziej korzystna, a ich jakość dawała poczucie bezpieczeństwa. Staramy się odpowiedzieć również na zróżnicowane pomysły aranżacji źródła wnętrza. Do oferty dodaliśmy więc modele wkładów kominkowych, które mają możliwość dwojakiego doprowadzenia do nich powietrza – od tyłu oraz przez zasuwkę w drzwiczkach oddzielających od pomieszczenia (zainstalowaną zazwyczaj na kominie). Taki sposób regulacji dopływu powietrza pozwala na swobodne kontrolowanie intensywności płomienia. 

Bezpieczeństwo domowego ciepła? Wiemy, jak się o nie zatroszczyć!