0

Hurtownia7 - sklep RTV, AGD, rowery

Wkłady Kominkowe

Wkłady kominkowe – Hurtownia 7

Niezawodnym sposobem na ocieplenie salonu – w sensie dosłownym i metaforycznym – jest kominek. Nie tylko stanowi on alternatywę dla innych form ogrzewania, ale również pozwala stworzyć kameralny nastrój. Szeroki wybór wkładów kominkowych dostępnych w naszym asortymencie sprawi, że bez większych problemów wybierzesz model, który będzie harmonijnie współgrał z Twoim wnętrzem.
Równie popularne, jak tradycyjne kominki osadzone w ścianie, stają się ostatnio wolno stojące piece kominkowe. Prostota montażu, nieduże gabaryty oraz ciekawa, pasująca zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz forma wizualna sprawiły, że sprzęt ten podbił serca Polaków. W Hurtowni 7 wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i stosownie do nich modyfikujemy swoją ofertę. Reagując na współczesne trendy, do swojego asortymentu wprowadziliśmy m.in. płyty szklane pod wolno stojące piece kominkowe.
Hurtownia7 to firma, której korzenie sięgają roku 1989. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wiele pozytywnych opinii klientów nauczyło nas, że jakość usług w branży sprzedaży hurtowej to podstawa wszelkiej działalności. Dlatego, zarówno doradztwo, jak i produkty, które dostarczamy naszym Klientom są na bardzo wysokim poziomie. Asortyment Hurtowni7 to tysiące produktów najlepszej jakości – znajdziecie u nas Państwo m.in. produkty RTV, AGD oraz solidne wkłady kominkowe.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Produkty dostępne w naszej ofercie stale znajdują się na naszym magazynie, dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że zamówienie na wkłady kominkowe zostanie zrealizowane w terminie nieprzekraczającym trzech tygodni od daty zakupu. Oferujemy bardzo szeroki wybór wkładów kominkowych - w naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominkowe w różnych formach, m.in. te o klasycznych, modernistycznych czy ozdobnych bryłach. Wkłady kominkowe utrzymane w neutralnej kolorystyce, bardzo dobrze sprawdzą się w zasadzie każdym wnętrzu. Estetyczny wygląd proponowanych przez nas rozwiązań, idzie w parze z ich funkcjonalnością oraz łatwością użytkowania.

Parametry wkładów kominkowych Hurtowni 7

Produkty dostępne w naszej ofercie to solidne, dokładnie szlifowane wkłady kominkowe wyprodukowane (zależnie od wybranego modelu), w Polsce lub we Francji. Parametry wkładów kominkowych Hurtowni 7 prezentują się następująco( zaznaczamy, że mogą różnić się przy wybranych modelach):

  • moc od 8 do 14 KW,
  • 5-letnia gwarancja,
  • znaczna grubość ścianek (10-15 mm) zapewniająca lepsze funkcjonowanie produktów,
  • żeliwo wysokiej jakości,
  • możliwość montażu grilla,
  • przystosowanie do ciągłego palenia,
  • eleganckie wzornictwo,
  • możliwość dorobienia szybra,
  • 18 centymetrowa średnica wylotu spalin, ochrona podług przez iskrami z kominka.

Wszystkich zainteresowanych zakupem profesjonalnych wkładów kominkowych z Hurtowni 7 zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że sprostamy gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Wydajne, solidne i sprawdzone przez wielu naszych Klientów – takie są właśnie produkty Hurtowni7.

Z rodziną – przy wspólnym biesiadowaniu, z drugą połówką – podczas romantycznego wieczoru, samotnie – relaksując się przy dobrej książce i korzennej herbacie – niezależnie od tego, z kim i w jaki sposób spędzamy chwile przy kominku, chcemy, by kojące ciepło otulało nas bez żadnych niepożądanych skutków. 
 

Wkłady kominkowe – bezpieczeństwo to podstawa


Obcowanie z żywiołem za każdym razem ma w sobie coś magicznego. Ważne jednak, by pamiętać o jego potężnej sile. Dotyczy to zwłaszcza ognia, który świadomie zapraszamy do naszego domu. Od budowy kominka – również od jego wkładu – zależy bezpieczeństwo nasze i pozostałych domowników czy gości. Wybierając więc elementy, które się na niego składają, zaufać trzeba specjalistom. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na dystrybuowanie produktów polskich wytwórców – żeliwne wkłady kominkowe to jedno z lepszych zabezpieczeń przed pożarem lub awarią instalacji.
 

Piękno i ciepło – to właśnie dom
 

W tworzeniu domowej atmosfery sprzyja nie tylko bijące od kominka ciepło. Pomaga w tym również estetyka mebli, dekoracji czy pozornie nieistotnych elementów, jak choćby wkład kominkowy. Okazuje się, że siła tkwi w szczegółach! Pięknych szczegółach!

Naszym Klientom oferujemy więc bardzo szeroki wybór wkładów kominkowych – u nas Państwo wkłady w różnych formach, m.in. te o klasycznych, modernistycznych czy ozdobnych bryłach. Wszystkie utrzymane są w neutralnej kolorystyce, bardzo dobrze sprawdzą się w zasadzie w każdym wnętrzu. Estetyczny wygląd proponowanych przez nas rozwiązań, idzie w parze z ich funkcjonalnością oraz łatwością użytkowania.
 

Parametry wkładów kominkowych dostępnych w naszej hurtowni


Produkty dostępne w naszej ofercie to solidne, dokładnie szlifowane wkłady kominkowe wyprodukowane (w zależności od wybranego modelu), w Polsce lub we Francji. Parametry prezentują się następująco (zaznaczamy, że mogą różnić się przy wybranych modelach):

- moc od 8 do 14 KW,

- 5-letnia gwarancja,

- znaczna grubość ścianek (10-15 mm) zapewniająca większe bezpieczeństwo,

- trwałe żeliwo wysokiej jakości,

- możliwość montażu grilla,

- przystosowanie do ciągłego palenia,

- eleganckie wzornictwo,

- możliwość dorobienia szybra,

- 18-centymetrowa średnica wylotu spalin.

- ochrona podłóg przed iskrami z kominka.
 

Spełniamy marzenia – wymarzony kominek w zasięgu ręki
 

Wiemy, że kominek w centralnym punkcie domu to marzenie wielu osób. Dlatego właśnie robimy wszystko co w naszej mocy, by cena proponowanych przez nas produktów była jak najbardziej korzystna, a ich jakość dawała poczucie bezpieczeństwa. Staramy się odpowiedzieć również na zróżnicowane pomysły aranżacji źródła wnętrza. Do oferty dodaliśmy więc modele wkładów kominkowych, które mają możliwość dwojakiego doprowadzenia do nich powietrza – od tyłu oraz przez zasuwkę w drzwiczkach oddzielających od pomieszczenia (zainstalowaną zazwyczaj na kominie). Taki sposób regulacji dopływu powietrza pozwala na swobodne kontrolowanie intensywności płomienia. 

Bezpieczeństwo domowego ciepła? Wiemy, jak się o nie zatroszczyć! 


Kontakt ze sklepem