0

Wkłady kominkowe

Wkłady kominkowe – Hurtownia 7

Hurtownia7 to firma, której korzenie sięgają roku 1989. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wiele pozytywnych opinii klientów nauczyło nas, że jakość usług w branży sprzedaży hurtowej to podstawa wszelkiej działalności. Dlatego, zarówno doradztwo, jak i produkty, które dostarczamy naszym Klientom są przez na bardzo wysokim poziomie. Asortyment Hurtowni7 to tysiące produktów najlepszej jakości – znajdziecie u nas Państwo m.in. produkty RTV, AGD oraz solidne wkłady kominkowe.
 

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie
 

Produkty dostępne w naszej ofercie stale znajdują się na naszym magazynie, dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że zamówienie na wkłady kominkowe zostanie zrealizowane w terminie nieprzekraczającym trzech tygodni od daty zakupu. Oferujemy bardzo szeroki wybór wkładów kominkowych – w naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominkowe w różnych formach, m.in. te o klasycznych, modernistycznych czy ozdobnych bryłach. Wkłady kominkowe utrzymane w neutralnej kolorystyce, bardzo dobrze sprawdzą się w zasadzie każdym wnętrzu. Estetyczny wygląd proponowanych przez nas rozwiązań, idzie w parze z ich funkcjonalnością oraz łatwością użytkowania.
 

Parametry wkładów kominkowych Hurtowni 7

 

<strong>Produkty dostępne w naszej ofercie to solidne, dokładnie szlifowane wkłady kominkowe wyprodukowane (zależnie od wybranego modelu), w Polsce lub we Francji.</strong>Parametry wkładów kominkowych Hurtowni7 prezentują się następująco (zaznaczamy, że mogą różnić się przy wybranych modelach):
- moc od 8 do 14 KW,
- 5-letnia gwarancja,
- znaczna grubość ścianek (10-15 mm) zapewniająca lepsze funkcjonowanie produktów,
- żeliwo wysokiej jakości,
- możliwość montażu grilla,
- przystosowanie do ciągłego palenia,
- eleganckie wzornictwo,
- możliwość dorobienia szybra,
- 18 centymetrowa średnica wylotu spalin.
- ochrona podług przez iskrami z kominka,
 
Wszystkich zainteresowanych zakupem profesjonalnych wkładów kominkowych z hurtowni 7 zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że sprostamy gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Wydajne, solidne i sprawdzone przez wielu naszych Klientów – takie są właśnie produkty Hurtowni7.

Kontakt ze sklepem