Wkłady kominkowe

Wyświetlono: 1 – 3 z 3 wyników

Wkład kominkowy to serce każdego kominka. Pełni on funkcję zamkniętego paleniska, od którego to odprowadzane jest ciepło oraz dym. Wyposażony jest on także w przeszklone drzwiczki, dzięki czemu, w długie zimowe wieczory, możemy podziwiać skaczące płomienie ognia i nasłuchiwać odgłosów palonego drewna.

Rodzaje wkładów kominkowych

Przed zakupem kominka, wiele osób zadaje sobie pytanie, jaki wkład wybrać. Można je podzielić ze względu na funkcję, jaką mają pełnić w pomieszczeniu. Do najpopularniejszy należą stalowe i żeliwne wkłady kominkowe. Na rynku dostępnych jest też wiele ich wariantów, z których te nowoczesne wyposażone są dodatkowo w szereg dodatkowych funkcji. Możemy zdecydować się na wkład kominkowy powietrzny, z płaszczem wodnym tudzież gazowy. 

Wybór właściwego wkładu kominkowego jest inwestycją na wiele długich lat, dlatego przed jego montażem, warto się dobrze zastanowić. Musimy podjąć świadomy wybór, który pozwoli nam znaleźć najlepsze rozwiązanie, idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Wybierz już dziś, wkład kominkowy w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.