Rowery elektryczne

Wyświetlono: 1 – 10 z 10 wyników

Idziemy z duchem czasu! Rowery elektryczne to rozwiązanie, którego nie mogło zabraknąć w naszej hurtowni. Dlaczego? Łączą w sobie to, czego można oczekiwać od najlepszej wersji jednośladu – maksymalną przyjemność jazdy i minimalny wysiłek, który trzeba w to włożyć. Odpowiadając na liczne pytania o tego typu asortyment, znaleźliśmy modele, które – jesteśmy o tym przekonani – przypadną Państwu do gustu. 
 

Rowery elektryczne – nowoczesne rozwiązania w klasycznej formie


Rowery elektryczne to format, na który wiele osób czekało od lat. Dlaczego? Ponieważ umożliwia aktywne przemieszczanie się na długich dystansach osobom, które, z różnych przyczyn, nie mogą sobie pozwolić na spory wysiłek fizyczny. To dobre rozwiązanie na dojazd do pracy, w której nie ma możliwości skorzystania z prysznica, powrót z zakupów z ciężkimi torbami, czy sposób na przemieszczanie się dla osób po kontuzjach lub ze tych słabszą kondycją. Zamknięte w klasycznej formie nowoczesne rozwiązanie sprawia, że radość z jazdy pozostaje ta sama (lub większa!), a dostęp do tak wspaniałej formy ruchu jest w ogóle możliwy.
 

Ekologia w praktycznym wydaniu


Rowery elektryczne, które udostępniamy Państwu w naszej ofercie, to ekologiczny odpowiednik samochodów czy skuterów. Zasilane są wydajnymi bateriami, które używane są w zależności od decyzji kierowcy. Może zdecydować się na wykorzystanie większej mocy, może również “zasilać” rower siłą własnych mięśni. W przypadku jazdy po mieście to rozwiązanie ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery i… pozwala uniknąć korków. Podróż na rowerze elektrycznym jest niejednokrotnie szybsza niż ta samochodowa.
 

Tanie rowery elektryczne – co warto o nich wiedzieć?
 

Wychodzimy z założenia, że połączenie produktu o wysokiej jakości, dobrym designie i niskiej cenie jest możliwe. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych Klientów rowery elektryczne, które są taniebezpieczne, stworzone według modnego projektu i wytrzymałe. Wiemy, jak różne są wymagania, dlatego w naszej hurtowni czekają już na Państwa lekkie rowery elektryczne – składane i aluminiowe, są też i te stalowe na grubych kołach (fatbike). Uwzględniliśmy również różne rozmiary, dlatego w naszym sklepie w rower wyposażyć się mogą zarówno panie o drobnej posturze jak i klienci, dla których komfortowa będzie jazda na wysokich jednośladach. Zanim podjęliśmy decyzję o włączeniu danego modelu do naszej oferty, szczegółowo przyglądaliśmy się jego właściwościom. Mamy pewność, że te, które oddajemy w Państwa ręce są wytrzymałe, bezpieczne i w najbardziej korzystnej cenie. 
 

Bateria w rowerach elektrycznych
 

Przy wyborze roweru elektrycznego warto zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie baterii – do wagi kierowcy, dystansu, jaki przeciętnie będzie pokonywany czy możliwości codziennego ładowania. W podjęciu decyzji i rozwianiu ewentualnych wątpliwości z chęcią pomogą nasi specjaliści. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi, a z precyzyjnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W końcu sami również uwielbiamy jazdę na dwóch kółkach. Do zobaczenia na szosie!