0

Pralki wirnikowe Kategorie

Pralki wirnikowe

Pralki wirnikowe – najlepsze produkty Hurtowni 7

<strong>Pralka wirnikowa to wysoce ekonomiczne rozwiązanie. Nasza hurtownia oferuje pralki wirnikowe takich marek, jak m.in.: Kalisto, Electroline, czy też Światowid (w typie Frani).</strong>Słynna, nieśmiertelna wręcz pralka Frania, jest dostępna w asortymencie Hurtowni7 w różnych rozmiarach. Należy zaznaczyć również, że urządzenia tego typu dzielą się także na te przeznaczone specjalnie do prania bielizny. Pralka wirnikowa Frania to kultowy sprzęt o wyjątkowym designie.

Pralki wirnikowe – kiedyś i dziś

Oczywiście należy pamiętać, że od czasu produkcji starych, kultowych Frani, technika dokonała postępu.W związku z tym, obecne produkowane pralki wirnikowe posiadają również wirówkę i wąż dopływowy – mechanizm, który odpompowuje wodę. Dziś, jest to więc sprzęt przypominający pralki automatyczne. Poza ceną, niewątpliwym atutem wirówki do prania, są jednak również jej waga, łatwość w ustawianiu, przesuwaniu czy samodzielnym transporcie. Ponadto, oferowane przez Hurtownie7 urządzenia mają duża pojemność, przy niewielkich rozmiarach, co pozwala na oszczędzanie wody oraz energiielektrycznej. Serdecznie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pralek wirnikowych turystycznych dostępnych w Hurtowni 7.
 

AGD w Hurtowni – pralki wirnikowe i wiele innych produktów

 

W hurowtni7 znajdą Państwo produkty, które swoją funkcjonalnością wychodzą naprzeciw potrzebom nawet wymagających Klientów. Nasza oferta to między innymi produkty RTV oraz inne przedmioty do domu i do ogrodu. Oferta hurtowni7 z zakresu AGD drobnego to m.in.:
- okapy kuchenne,
- odkurzacze,
- żelazka,
- mikrofalówki,
- grille,
- czajniki,
- golarki,
- opiekacze i tostery.
- ekspresy do kawy,
- parowary,
 
Polecamy również inne produkty z oferty Hurtowni7. Dbanie o dobro klienta, wygodny system ratalny oraz prosty i przejrzysty system gwarancyjny – to wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki skorzystaniu z oferty Hurtowni7, za bardzo niewielką kwotę, można zakupić stylowy sprzęt gospodarstwa domowego. Zapraszamy do zakupów!

Kontakt ze sklepem