Pralki wirnikowe

Wyświetlono: 1 – 11 z 11 wyników

Zanim się nimi zainteresowaliśmy, określenie “pralki wirnikowe” brzmiało dla nas co najmniej egzotycznie. Okazuje się jednak, że nie ten rodzaj pralki nie tylko zajmuje mniej miejsca, ale jest również niezwykle wydajny. Postanowiliśmy więc włączyć je do oferty, którą do Państwa kierujemy.
 

Pralki wirnikowe – praktyczne rozwiązania, które zmieniają codzienność
 

Fenomen małych pralek wirnikowych tkwi – naszym zdaniem – w ich mobilności. Tego typu urządzenia, ze względu na to, że nie muszą być podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej, mogą zostać umieszczone praktycznie w każdej części domu. Doskonale sprawdzą się na przykład podczas remontu łazienki lub pralni – kiedy to korzystanie z tradycyjnej pralki jest niemożliwe. W naszej ofercie uwzględniliśmy więc pralki wirnikowe z oddzielną komorą do – jak sama nazwa wskazuje – wirowania, pralki z pompką wody oraz wirówki do bielizny.
 

Wszędzie, gdzie potrzebne są czyste ubrania – mała pralka turystyczna
 

Czy jest sens zabierać na wakacje pralkę turystyczną w wersji mini? Oczywiście! A już zwłaszcza wtedy, gdy jej rozmiary są niewielkie. Ten dodatkowy element wyposażenia może ocalić niejedne wakacje i zapewnić bezstresowy wypoczynek. Pralka turystyczna doskonale poradzi sobie na kempingu, dzięki trybowi cichej pracy nie zakłóci urlopu pozostałych uczestników. Waga takiego urządzenia to 5,5 kilograma, a jednorazowo może wypraż aż 4 kilogramy ubrań. Po odprowadzeniu z niej wody sprytnie przyjmuje funkcję wirówki do prania. A potem – wystarczy tylko wywiesić pachnące ubrania w promieniach wakacyjnego słońca. 
 

Pralki wirnikowe – najlepsze produkty i rozwiązania sprawdzone w Hurtowni 7
 

Pralka wirnikowa to rozwiązanie korzystne dla każdego portfela. Nasza hurtownia oferuje pralki wirnikowe takich marek, jak m.in.: Kalisto, Electroline, czy też Światowid (w typie Frani). Ta słynna, legendarna wręcz pralka Frania, jest dostępna w asortymencie Hurtowni7 w różnych rozmiarach i funkcjach (warto zaznaczyć również, że urządzenia tego typu dzielą się także na te przeznaczone specjalnie do prania bielizny). Pralka wirnikowa to kultowy sprzęt o wyjątkowym designie.
 

Pralki wirnikowe – kiedyś i dziś
 

Powiedzmy sobie wprost – od czasu produkcji starych, kultowych pralek Frania, technika dokonała postępu. Obecne produkowane pralki wirnikowe również wyposażone są w wirówkę i wąż dopływowy – mechanizm, który odpompowuje wodę – jednak jest to sprzęt przypominający pralki automatyczne. Poza ceną, niewątpliwymi atutami wirówki do prania, są również jej waga, łatwość w ustawianiu, przesuwaniu czy samodzielnym transporcie
 

Pranie na każdą kieszeń
 

Robimy wszystko, co w naszej mocy (i umiejętnościach), żeby oferowane przez nas urządzenia miały dużą pojemność i niewielkie rozmiary. To pomaga w oszczędności wody i energii elektrycznej. Szukamy kompromisu pomiędzy jakością wykonania urządzenia, trybami jego pracy, wyglądem i ceną. Choć nie jest to łatwe zadanie, jesteśmy przekonani, że znajdujemy dla Państwa tylko to, co najlepsze. Zapraszamy więc na zakupy do naszej hurtowni.