Bandownice

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

Bandownice

Na rynku opakowań jednym z podstawowych produktów do zabezpieczania przesyłek jest bandownica. Pozwala ona nie tylko dobrze zabezpieczyć towar przed ewentualnym upadkiem, ale także usztywnić całość konstrukcji. Pojawia się jednak pytanie, jaką bandownicę wybrać? W naszej ofercie znajdziecie zarówno bandownice ręczne, jak i te automatyczne i półautomatyczne bandownice elektryczne. 

Bandownice ręczne

Bandownice ręczne są najbardziej rozpowszechnione i można je wykorzystywać praktycznie do wszystkich taśm pakowych. Są proste w obsłudze i pozwalają zabezpieczyć towary o różnych wymiarach i kształcie. Mogą służyć także spięciu opakowania blaszaną klamerką. 

Bandownice elektyczne

Bandownice elektryczne są zasilane akumulatorami i spinają taśmę pakową przy pomocy trwałego zgrzewu. Najczęściej wykorzystuje się je przy ładunkach wielkogabarytowych. Zwiększają wydajność pracowników na halach magazynowych, a jednocześnie są wodoodporne i energooszczędne. 

Wybierając bandownicę, warto dostosować ją do specyfiki przedsiębiorstwa. Modele ręczne sprawdzą się przede wszystkim w małych firmach. W dużych przedsiębiorstwach z kolei lepiej sprawdzą się bandownice elektryczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.