Folie, Stretche

Wyświetlono: 1 – 8 z 8 wyników

Folie stretch

Folia stretch to materiał powszechnie stosowany do pakowania i zabezpieczania produktów, wykorzystywany głównie w firmach transportowych i kurierskich. Wiele branż korzysta z niej jednak nie tylko przed wysyłką paczek. W naszej ofercie znajdziecie czarną i białą folię stretch dostępną w różnych wagach. 

Folia stretch nie tylko dla przemysłu 

Folia stretch to produkt uniwersalny o szerokiej gamie zastosowań. Wykorzystywana jest głównie w fabrykach i firmach transportowych wraz z maszynami, które umożliwiają szybkie pakowanie i zabezpieczanie dużych gabarytowo przesyłek, ale i nie tylko. Uniwersalność jej zastosowania sprawia, że jest także używana w gospodarstwach domowych. Szczególnie miejsce zyskuje w kuchni, ponieważ idealnie przywiera do różnych powierzchni, przez co znajduje zastosowanie przy zabezpieczeniu półmisków z jedzeniem. Jest niezastąpionym produktem przy remontach. W zaledwie kilka minut pozwala owinąć meble, w celu ich zabezpieczenia. Folia stretch pozwala ochronić przed kurzem i brudem nie tylko meble, ale także drzwi, parapety, czy żyrandole, ponieważ dobrze przywiera do każdej powierzchni. Powszechnie jest również stosowana przy zabiegach kosmetycznych np. okładów antycellulitowych. Strech wzmaga efekt termiczny, a jednocześnie poprawia wchłanianie kremów i masek. 

Tak więc, można zauważyć, że folia stretch to nie tylko wszechstronny materiał pakowny, ale jej właściwości doceniono także w codziennym życiu. 

Wybierz już dziś stretch z naszej oferty 

Oferowane przez nas folie stretch wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej, która wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością i elastycznością. Jej zastosowanie zwiększa bezpieczeństwo owijanych przedmiotów, ale może znaleźć zastosowanie również w innych dziedzinach życia. Wybierz już dziś folię stretch w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.