Kartony

Wyświetlono: 1 – 14 z 14 wyników

Pudełka kartonowe

Pudełka kartonowe to podstawowy materiał pakowny, który zabezpiecza towar podczas wysyłki. Wybór odpowiedniego może być trudny, ponieważ nie ma uniwersalnego kartonu, który będzie odpowiedni do wszystkiego. Prowadząc sklep internetowy, musimy liczyć się z tym, że niektóre zamówienia będą duże, z uwagi na ilość zamówionego towaru, a inne z kolei małe. Oprócz tego niektóre przedmioty wymagają dodatkowego zabezpieczenia, przed uszkodzeniem, i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wypełnienie wolnej przestrzeni styropianem. Czasami wymagane jest zastosowanie kątowników tekturowych, które wzmacniają pudełka kartonowe od wewnątrz. 

Ile kosztują pudełka kartonowe?

Cena pudełek kartonowych, w głównej mierze, uzależniona jest od ich wielkości oraz jakości. Zdecydowanie najtańsze są małe pudełka kartonowe. Ich koszt zakupu to zaledwie kilkadziesiąt groszy za sztukę, a tym samym są one jedną z najtańszych form opakowania na rynku. Nieco większe i duże kartony papierowe to już koszt kilkudziesięciu złotych za sztukę. Niezależnie od tego, kartony są niedrogimi opakowaniami, które sprawdzą się w przypadku każdego e-biznesu. 

Rodzaje pudełek kartonowych

Pudełka kartonowe dostępne są nie tylko w wielu rozmiarach. Różnią się one także jakością. W niektórych kartonach możemy przechowywać i wysyłać produkty wielokrotnie, inne z kolei są zaś jednorazowe. W naszej ofercie znajdziecie pudełka kartonowe w wielu rozmiarach, a także pudełka do paczkomatów, które są zgodne z wytycznymi Inpostu. Pozwolą one znacznie zaoszczędzić czas przy pakowaniu, ze względu na swoją prostą i wytrzymałą konstrukcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kartonów do wysyłki.