RADIATORY

Wyświetlono: 1 – 5 z 5 wyników

Aby móc cieszyć się kominkiem przez wiele długich lat, a jednocześnie uniknąć ewentualnych strat ciepła, należy pamiętać o podstawowych zasadach jego eksploatacji. 

Radiator kominkowy służy do odzyskiwania ciepła z gazów spalinowych. To produkt, który powinni zakupić wszyscy właściciele kominka, chcąc zminimalizować do minimum straty ciepła, jednocześnie zwiększając skuteczność grzewczą. Radiator kominkowy to mały dodatek, który może podnieść sprawność dystrybutora. 

Czy radiator kominkowy jest skuteczny? 

Opinii na temat skuteczności radiatorów kominkowych jest wiele, acz prawdą jest, że przy poprawienie zbudowanej instalacji przewody odprowadzające spaliny z kominka mogą być również dodatkowym źródłem ogrzewania powietrza w systemie DGP. Jego cena nie jest wygórowana, stąd też niemal każdy może sobie pozwolić na jego zakup, co znacząco przełoży się na ogólny koszt ogrzewania. 

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór produktów, pochodzących wyłącznie od renomowanych dostawców, przez co są one gwarancję długiej niezawodnej pracy. Wybierzcie już dziś odpowiedni radiator kominkowy, idealnie dopasowany do Waszych potrzeb.