0

Kosiarki spalinowe Kategorie

Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe NAC

Hurtownia7 to autoryzowanym dystrybutor marki New American Concept, wiodącego producenta maszyn ogrodniczych. W ofercie Hurtowni znajdą Państwo towary, które każdego roku pomagają tysiącom ludzi w pielęgnacji ogrodów. Jednym z dostępnych w naszej ofercie produktów New American Concept są tanie kosiarki spalinowe NAC, które sprawdzają się w pielęgnowaniu dużych oraz średnich obszarów zielonych. Kosiarki producenta wykorzystują silniki NAC OHV, co sprawia, iż są nie tylko bardziej energooszczędne, ale co równie ważne, mniej hałasują. Kosiarki NAC zostały wyposażone w kosze o zwiększonej pojemności, dzięki czemu umożliwiają koszenie większego obszaru bez konieczności częstego opróżniania pojemnika. Kosiarki spalinowe z napędem NAC umożliwiają regulację wysokość koszenia, przez co ich użytkownik jest w stanie z łatwością dostosować powierzchnię trawnika do swojego gustu oraz potrzeb. Kosiarki NAC zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego też są odporne na korozję. Kosiarka spalinowa do trawy z napędem NAC jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy stawiają na funkcjonalne i oszczędne rozwiązania

Zalety kosiarek spalinowych do trawy NAC

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zdecydować się na kosiarki NAC warto również zwrócić uwagę na fakt, iż wyposażone są one w ergonomiczne rączki, które znacznie ułatwiają sterowanie nimi. Dodatkowo, zastosowanie dużych kół łożyskowych poprawia jakość prowadzenia kosiarki, natomiast wygodny uchwyt centralnej regulacji pozwala odpowiednio dobrać wysokość koszenia do indywidualnych preferencji. Jakość i niska cena nie zawsze idą ze sobą w parze. W naszym sklepie staramy się je umiejętnie łączyć. W Hurtowni 7 znajdziecie Państwo dobre kosiarki spalinowe, które będą Wam służyć przez lata. Przygotowane przez nas promocje sprawią, że zakup kosiarki nie obciąży nadmiernie Państwa budżetu.

Parametry kosiarek spalinowych NAC

Nasze kosiarki spalinowe posiadające parametry znacznie usprawniające wszelkie prace ogrodowe, takie jak: • wyrzut boczny • dodatkowe kosze, • wyrzut tylny, • funkcję mielenia, • wytrzymały silnik o wysokiej mocy, • wyrzut do kosza, • opcję produktu z powiększanymi tylnymi kołami, która ułatwia prowadzenie kosiarki, oszczędność w spalaniu paliwa, • mały poziom wibracji urządzenia, • ekspresowy system mycia obudowy, (niektóre modele) – dodatkowy pulpit na przedmioty drobne.
Kosiarki spalinowe z napędem świetnie sprawdzą się przy pielegnacji domowego ogródka, jak i wielohektarowej działki. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również niezbędne w procesie eksploatacji akcesoria i oleje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy najlepsze kosiarki w promocyjnych cenach!


Kontakt ze sklepem