Kosiarki spalinowe

Wyświetlono: 1 – 5 z 5 wyników

Niezależnie od tego, czy na koszenie ogrodu nasi Klienci poświęcają kilka wolnych minut, czy też przeznaczają na to cały wolny dzień, chcemy, żeby sprzęt, który będzie im towarzyszył podczas wykonywania prac był skuteczny i wytrzymały. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na dystrybuowanie w naszej hurtowni kosiarek spalinowych z napędem.
 

Kosiarka do trawy – niezbędnik każdego ogrodnika
 

O tym, jak ważnym urządzeniem w pielęgnacji ogrodu jest kosiarka, mówić nie trzeba. Kto choć raz musiał skracać zbyt wysoki trawnik wie, jak duży wpływ na jego stan ma regularne przycinanie. Kosiarka spalinowa z napędem jest więc nieocenioną pomocą w tego typu działaniach. Postanowiliśmy więc, że dla naszych Klientów wybierzemy tylko te urządzenia, które najlepiej podołają pracom w ogrodzie.
 

Kosiarki spalinowe NAC
 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki New American Concept, wiodącego producenta maszyn ogrodniczych. W naszej ofercie znajdą więc Państwo towary, które każdego roku pomagają tysiącom ludzi w pielęgnacji ogrodów. Jednym z dostępnych produktów New American Concept są tanie kosiarki spalinowe NAC, które sprawdzają się w pielęgnowaniu dużych oraz średnich obszarów zielonych. Wykorzystują silniki NAC OHV, co sprawia, że są nie tylko bardziej energooszczędne, ale – co równie ważne – generują mniej hałasu. Zostały wyposażone w pojemniki o zwiększonych wymiarach, dzięki czemu umożliwiają koszenie dużego obszaru bez konieczności częstego opróżniania kosza. Kosiarki spalinowe z napędem NAC umożliwiają również regulację wysokość koszenia, przez co ich użytkownik jest w stanie z łatwością dostosować wygląd trawnika do swojego gustu oraz potrzeb. Wszystkie elementy kosiarki zostały wykonane ze sprawdzonych (przez lata działalności firmy) materiałów – są odporne na korozję. Kosiarka spalinowa do trawy z napędem NAC jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy stawiają na funkcjonalne i oszczędne rozwiązania w pielęgnacji ogrodu.
 

Zalety kosiarek spalinowych do trawy 
 

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zdecydować się na kosiarki spalinowe, podpowiemy, czym nas przekonały. Przede wszystkim spodobały nam się ze względu na fakt, iż wyposażone są one w ergonomiczne rączki, które znacznie ułatwiają sterowanie urządzeniem. Dodatkowo, zastosowanie dużych kół łożyskowych poprawia jakość prowadzenia kosiarki, a wygodny uchwyt centralnej regulacji pozwala odpowiednio dobrać wysokość koszenia do indywidualnych preferencji. Jakość i niska cena nie zawsze idą ze sobą w parze – w naszym sklepie staramy się jednak umiejętnie je łączyć. W Hurtowni 7 znajdą Państwo kosiarki spalinowe, które służyć będą przez lata. Przygotowane przez nas promocje sprawią, że zakup nie obciąży nadmiernie Państwa budżetu.
 

Parametry kosiarek spalinowych – na co warto zwrócić uwagę
 

Nasze kosiarki spalinowe posiadają parametry znacznie usprawniające wszelkie prace ogrodowe, są to:
 

- wyrzut boczny,

- dodatkowe kosze, 

- wyrzut tylny, 

- funkcja mielenia, 

- wytrzymały silnik o wysokiej mocy, 

- wyrzut do kosza, 

- powiększone tylne koła (ułatwiają prowadzenie kosiarki),

- oszczędność w spalaniu paliwa, 

- mały poziom wibracji urządzenia, 

- ekspresowy system mycia obudowy, (niektóre modele), 

- dodatkowy pulpit na przedmioty drobne.