Lodówki

Wyświetlono: 1 – 13 z 13 wyników

O tym, jak ważne jest przechowywanie żywności w odpowiedni sposób, nie trzeba nikomu przypominać. Dobrze dobrana lodówka to gwarancja świeżości, smaku i bogactwa witamin produktów, które w niej przechowujemy. W naszej hurtowni robimy wszystko, by zaproponować Państwu akcesoria gospodarstwa domowego, które sami chcielibyśmy mieć u siebie. W poszukiwaniu lodówki idealnej, nie pozwoliliśmy sobie na żadne ustępstwa.
 

Mała lodówka do biura – wiemy, czego potrzebują nasi Klienci
 

Dystrybutorów lodówek jest obecnie na rynku AGD liczne grono. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na pośredniczenie w sprzedaży stosunkowo wąskiej kategorii lodówek w wersji “mini” – takich, które najlepiej nadają się na przykład do biura. Urządzenia, które dla Państwa wybraliśmy, doskonale sprawdzają się w hotelach, domkach wakacyjnych, małych mieszkaniach czy w przyczepach kempingowych. Mimo niepozornych rozmiarów są w stanie pomieścić całkiem sporo produktów. Niektóre modele wyposażyliśmy także w zamrażarkę – to rozwiązanie z pewnością docenią miłośnicy mocno schłodzonych napojów. Lód w kostkach zawsze będzie pod ręką dzięki rozbudowanej mini lodówce do biura.
 

Niepozorne rozmiary, wiele funkcji – mała chłodziarka do biura
 

Chłodziarki i lodówki, które oddajemy w Państwa ręce wyróżnia szereg przydatnych funkcji – między innymi opcja ustawienia temperatury (dzięki temu można dostosować chłodzenie do warunków, w jakich znajduje się urządzenie), możliwość regulacji wysokości (co przydaje się w przypadku zorganizowanego już wcześniej wnętrza). Każda mała lodówka wyposażona jest w pełnowartościowy agregat, który zapewnia wysoką efektywność pracy urządzenia, a ze względu na prostą konstrukcję wyróżnia się niską awaryjnością, utrzymuje też stałą temperaturę niezależnie od tego, jak ciepło lub zimno w otoczeniu lodówki. 
 

Zapewnij komfort pracownikom i… sobie
 

Niezależnie od tego, czy nasi Klienci kupują mini lodówki do biura, mieszkania czy domku kempingowego, chcemy, by proces zakupu przebiegał sprawnie i komfortowo. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki Sigma, co pozwala na negocjowanie dla Państwa korzystnych cen i warunków. W szukaniu produktów, które uwzględniamy w naszej ofercie, łączymy ich cechy takie jak: jakość, wygląd i cena, która warta jest tych standardów. Nie lubimy dróg na skróty. Naszym Klientom proponujemy tylko to, co sami chcielibyśmy mieć u siebie.

Szybki czas dostawy, możliwość odbioru osobistego, wygodna gwarancja „door to door” – to tylko niektóre zalety, które sprawiają, że warto wybrać naszą ofertę, a z niej małe lodówki do biura.