0

Rowery miejskie i trekingowe Kategorie

Rowery miejskie i trekingowe

Rower miejski powinien łączyć w sobie funkcjonalność i walory estetyczne. Rower miejski ma przede wszystkim służyć bezpiecznemu i wygodnemu przemieszczaniu się po – często niełatwych i zatłoczonych– miejskich trasach. Dziś jednak, oprócz funkcjonalności, w cenie jest ładny wygląd jednośladów. W ofercie hurtowni7 znajdą Państwo atrakcyjne cenowo rowery, spełniające wszystkie te kryteria.

 

Najpopularniejsze tanie rowery miejskie to niezmiennie tzw. holendry. Solidna, duża konstrukcja wsparta na 24-28 calowych kołach zapewnia wysoką wygodę jazdy. Sylwetka użytkownika jest wyprostowana, co – poza oczywistymi korzyściami dla naszych kręgosłupów – zwiększa pole widzenia oraz ułatwia bycie dostrzeżonym w tłumie samochodów.

 

CHARAKTERYSTYKA ROWERÓW MIEJSKICH

 

Choć holender nie pozwala na rozwijanie wysokich prędkości, jest bezpieczny, wygodny i doskonale przystosowany do miejskiego trybu życia. Umieszczony z przodu kosz oraz rozbudowany tylni bagażnik sprawiają, że znacznie łatwiejszy jest transport zakupów, torebek i innych rzeczy. Niektóre tanie rowery miejskie są dodatkowo szybkie i zwrotne, choć nie tak wygodne, jak holendry. Konstrukcja szybkich modeli sprawia, że użytkownik przyjmując silnie pochyloną postawę, może rozwijać większe prędkości.

 

ROWER MIEJSKI VENETIAN – BESTSELLER WŚRÓD NAJLEPSZYCH MODELI

 

Największym zainteresowaniem Klientów w ofercie Hurtowni7 cieszy się tani rower miejski VENETIAN. Rower ten, dzięki specjalnie wyprofilowanej ramie jest niezwykle wytrzymały, wygodny i lekki. Lakierowana rama, wykorzystana do stworzenia tego modelu, ma na sobie aż 11 warstw lakieru, dzięki czemu jest niesłychanie odporna na wszelkie niekorzystne zjawiska atmosferyczne oraz surowce używane podczas zimy – np. sól. Zapraszamy do skorzystania z oferty Hurtowni7. Przed dokonaniem zakupu zalecamy dokładne przemyślenie celu użytkowania roweru i wybór modelu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt, z przyjemnością doradzimy Państwu model, który będzie dostosowany do Państwa wymagań i potrzeb.


Kontakt ze sklepem