Rowery miejskie i trekingowe

Wyświetlono: 1 – 5 z 5 wyników

Rower miejski to nie tylko pojazd, który ułatwia przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Jest częścią wizerunku kierowcy, elementem przestrzeni pulsującego życiem miasta. Jego wybór powinien opierać się nie tylko na funkcjonalności – estetyka jeszcze nigdy nie odgrywała aż tak ważnej roli. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo damskich czy męskich rowerów miejskich, w naszych ofertach łączymy korzystną cenę i niepowtarzalny design rowerów miejskich? Zapraszamy do Hurtowni 7.
 

Tanie rowery miejskie – czy to możliwe?
 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dla nas są wyzwania! Dlatego właśnie szukamy dla Państwa rozwiązań, które łączą w sobie dobrą cenę, jakość i styl. Takie są najpopularniejsze w Hurtowni 7 rowery miejskie, tzw. holendry. Solidna, duża konstrukcja wsparta na 24-28-calowych kołach zapewnia wygodę jazdy. Sylwetka użytkownika jest wyprostowana, co – poza oczywistymi plusami dla naszych kręgosłupów – zwiększa pole widzenia oraz pozwala na wyróżnienie się spośród pieszych i samochodów (bezpieczeństwo ponad wszystko!)
 

Rower miejski z przerzutkami
 

Choć holender nie pozwala na rozwijanie wysokich prędkości, jest bezpieczny, wygodny i doskonale przystosowany do miejskiego trybu życia – a o to przecież nam chodzi. Umieszczony z przodu kosz oraz rozbudowany tylny bagażnik sprawiają, że transport zakupów, toreb, a nawet kwiatów jest komfortowy. Ten model bez wątpienia przypadnie do gustu paniom – niezależnie od tego, czy będzie niebieski, zielony, czarny czy biały – rower miejski w stylu holenderskim idealnie wpisuje się w zurbanizowany krajobraz. A za co panowie polubić mogą dostępne u nas rowery? Przede wszystkim za znanych producentów (Kands) i konkurencyjną cenę. Męskie rowery miejskie to dla nas wyzwanie, a my lubimy wyzwania!
 

Damskie i męskie rowery trekkingowe
 

Co jednak w przypadku, gdy rower ma służyć głównie poza ścieżkami rowerowymi? Wówczas warto zdecydować się na rower trekkingowy. Oczywiście, można rozważyć zakup nowego sprzętu, jednak dla tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu, miejsca i funduszy, mamy dobrą wiadomość – modele rowerów dostępnych w Hurtowni 7 dobraliśmy tak, by mogły jednocześnie pełnić funkcję tych do jazdy po mieście, jak i poza nim. Rowery miejskie i trekkingowe zamknięte jednocześnie w jednej ramie i tylko dwóch kółkach? Dla nas nie ma rozwiązań niemożliwych! 
 

Przed dokonaniem zakupu warto jednak zastanowić się nad doborem ramy – ważne, by znać swój wzrost i dostosować go do wielkości kół. Pomocna w tym miejscu może być rozmowa z naszym ekspertem, który wyjaśni, na który model najlepiej się zdecydować. To istotne, ponieważ źle dobrany rower znacznie obniża komfort jazdy i może przyczynić się do wypadku. Bezpieczeństwo to dla nas podstawa doboru sprzętu. Pracownicy Hurtowni 7 są odpowiednio przygotowani do tego, aby udzielać precyzyjnych informacji, które ochronią przed niepożądanymi sytuacjami z rowerem w roli głównej. Warto skorzystać z pomocy fachowców.