Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Rowery typu cross – gdy przygoda nie może już czekać


Rowery crossowe stały się w ostatnim czasie jednym z bardziej popularnych modeli jednośladów. Na forach internetowych poświęconych jeździe na dwóch kółkach coraz więcej zagadnień dotyczy rowerów tego rodzaju, a klienci – świadomi ich zalet – stawiają przed producentami i dystrybutorami rowerów crossowych kolejne wyzwania. Świat pokochał przygodę i nie chce się z nią rozstawać. W Hurtowni 7 doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, bo sami – podobnie zresztą jak nasi Klienci – kochamy jazdę na dwóch kółkach. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa ofertę rowerów crossowych, które stają się najwierniejszymi towarzyszami kolejnych, pełnych wrażeń wypraw!
 

Rowery crossowe – najlepsze rozwiązanie na każdą drogę


To, co z całą pewnością przyciągnęło Klientów do rowerów crossowych to ich wielofunkcyjność. Łączą w sobie dobry design i zwinność – cechy charakterystyczne dla roweru do jazdy po terenach miejskich – oraz wytrzymałość i dobrą amortyzację – czyli elementy kluczowe dla jednośladów, które warto zabrać ze sobą na drogę szutrową czy podmiejskie trasy. Rowery crossowe mają jeszcze jedną cechę, którą wygrywają w bitwie na rower uniwersalny – to lekkość konstrukcji. Dzięki niej mogą służyć i w mieście, i poza nim (wnoszenie roweru po schodach do mieszkania lub montowanie go w pociągu podczas przewożenia z miejsca na miejsce nie będzie już problemem).


Rowery crossowe damskie i męskie


Choć wydawać by się mogło, że “płeć” roweru nie ma znaczenia, ci, którzy choć trochę dłużej jeżdżą na jednośladach wiedzą, że odpowiednie dopasowanie ich do sylwetki, wagi i siły jest kluczowe w optymalizowaniu energii, którą trzeba włożyć w jazdę (a to, rzecz jasna, przekłada się na komfort i przyjemność, którą można z niej czerpać). Wiemy, że odmienna budowa anatomiczna wpływa na różnice w uprawianiu sportu i prowadzeniu treningów. Z tego właśnie powodu w naszej ofercie znaleźć można  niejeden rower crossowy damski oraz męski. Chcemy, by nasi Klienci czerpali z przygody garściami. Jeśli tylko jesteśmy w stanie im to umożliwić – robimy wszystko, co w naszej mocy, by tak właśnie się stało. 
 

Rowery crossowe do 2000 zł – czy to możliwe?


Wychodzimy z założenia, że produkty udostępniane Państwu przez naszą hurtownię mają być i dobre, i tanie! Stale szukamy rozwiązań, które połączą te cechy. Chcemy oddać w ręce naszych klientów tylko te przedmioty, które sami moglibyśmy u siebie mieć. Podobnie jest z rowerami crossowymi udostępnionymi naszym sklepie. Doskonale wiemy, że w przypadku sprzętu, który będzie z naszym Klientem przez długi czas, nie możemy sobie pozwolić na rezygnację z kryterium, jakim jest bezpieczeństwo. Od jakości sprzętu w bezpośredni sposób może zależeć zdrowie i życie tych, którzy ich używają! Nie chcemy jednak, by korzystający z rowerów crossowych musieli wydawać na nie zbyt dużo. Miłośnicy dwóch kółek często pytają nas, czy zakup roweru crossowego do 2000 złotych jest możliwy. Odpowiadamy, że tak! W naszej hurtowni mamy dla Państwa rowery, które jakością nie różnią się od tych ze średniej półki, a ich cena jest bardzo przystępna. Zawsze stoimy po stronie przygody!
 

Najlepsze rowery crossowe? Zapraszamy do nas!