Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Odśnieżanie posesji należy do jednej z najbardziej nielubianych czynności. Chyba nikt z nas nie cieszy się na myśl, że musi wstać godzinę wcześniej, aby udrożnić wyjazd z garażu czy odmieść chodnik. Alternatywę dla tej czasochłonnej i męczącej aktywności stanowi odśnieżarka spalinowa. W asortymencie Hurtowni 7 dostępne są odśnieżarki o zróżnicowanych parametrach, które sprawdzą się zarówno w pracy na niewielkich posesjach, jak i terenach o dużej powierzchni. Oferujemy Państwu odśnieżarki spalinowe oraz elektryczne. Zastanawiacie się, która okaże się lepsza w Waszym przypadku? Poniżej dokonamy charakterystyki obu typów i wskażemy obszary zastosowań, co powinno Wam pomóc podjąć decyzję. Zawsze też pozostajemy do Waszej dyspozycji i służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem.


Jeśli zależy Wam na urządzeniu przystosowanym do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, dla którego problemu nie będzie stanowić zarówno gruba warstwa puchu, jak i ubity i oblodzony śnieg - właściwym wyborem będzie odśnieżarka spalinowa. Ta dostępna w naszej ofercie charakteryzuje się dwustopniowym układem wirników, co gwarantuje niezwykle wydajną pracę. Jest ona bardziej efektywna od modeli z systemem jednostopniowym, bazujących na pojedynczym wirniku i kominie wyrzutowym. W przypadku odśnieżarki spalinowej dwustopniowej śnieg, który dostaje się do pierwszego wirnika, jest następnie przekazywany do kolejnego, który obracając się z dużą prędkością, rozdrabnia go i wyrzuca przez komin na odległość nawet do 15 metrów.


Proponowana przez nas odśnieżarka spalinowa wyposażona została w mechanizm regulowanego kierunku wyrzutu śnieg, przekładnię sześciobiegową oraz czytelny, intuicyjny panel obsługi. Za jej wyborem przemawia też renomowana marka - mowa tu o firmie NAC, która jest producentem i dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń ogrodniczych.

 

Odśnieżarka elektryczna - mobilność i komfort pracy

 

Alternatywą dla odśnieżarki spalinowej są modele z napędem elektrycznym. Świetnie sprawdzą się one przy odśnieżaniu chodnika czy podjazdu, a do ich największych atutów należy mobilność, zwrotność, lekka konstrukcja i cicha praca. Polecane są do przydomowych zastosowań.


Odśnieżarka spalinowa bądź elektryczna skutecznie uwolnią Cię od żmudnego obowiązku walki z białym puchem. Wybierz sprzęt dostosowany do swoich potrzeb i na nowo odkryj radość z zimy!