Piece żeliwne

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW

Piec kominkowy ATENA jest piecem pokojowym o wysokim wskaźniku wykorzystania ciepła do ogrzewania

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 100 lub więcej
1 499,00 PLN
Ilość

PIEC ATENA 9KW

+ SZYBA HARTOWANA 60X40 GRAFITOWA GRATIS

Piec kominkowy ATENA jest piecem pokojowym o wysokim wskaźniku wykorzystania ciepła do ogrzewania.

Ze względu na swoje przeznaczenie piec kominkowy ATENA został zaprojektowany jako klasyczny i funkcjonalny piec, który nie tylko ogrzeje ale także ozdobi Państwa pomieszczenie. Piec ATENA posiada piękne zdobienia, które podnoszą walory estetyczne pieca. Piece ATENA wykonane są z wysokiej jakości odlewu żeliwnego. Żeliwo ze względu na wysoki współczynnik przenikania ciepła piece cechują się bardzo wysoką wydajnością i sprawnością! Sam proces spalania w piecach ATENA przebiega jeszcze bardziej wydajnie (w porównaniu ze zwykłymi piecami żeliwnymi), substancje smoliste zostaja całkowicie dopalone, przez co szyba paleniska zostaje niemalże czysta.

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Waga 100 kg

PARAMETRY PIECA ATENA:

 • Szerokość: 460 mm
 • Wysokość: 660 mm
 • Głębokość: 340 mm
 • Wyłożenie paleniska: żeliwne ścianki
 • Ruszt żeliwny
 • Żeliwna płyta grzewcza
 • Masa pieca: 100 kg
 • Średnica wylotu spalin: 130 mm
 • Wylot spalin: GÓRA/TYŁ
 • Deflektor: Tak
 • Nominalna moc grzewcza: 9 kW
 • Maksymalna grubość polan: 30cm

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Kod producenta PIEC/ATENA

TYLKO TERAZ SZYBA POD/PRZED PIEC

HARTOWANA 60X40 GRAFITOWA GRATIS

Podstawy ze szkła ze szkła hartowanego to gwarancja elegancji, funkcjonalności, stanowi formę zabezpieczenia podłogi wokół kominka lub pieca, idealna pod lub przed piec. Podstawy z hartowanego szkła są odporne na uszkodzenia i zarysowania, wytrzymują ciężar nawet do 500 kg, a dla poprawy bezpieczeństwa i estetyki krawędzie zostały zaokrąglone i wypolerowane. Szyba hartowana rozpada się na wiele małych kawałków o tępo zakończonych krawędziach. Oferowane szyby hartowane podchodzą z polskiej hartowni. Grubość szkła 6 mm

Piec posiada grube żeliwne ścianki wykonane z najwyżej jakości odlewu, które długo magazynują ciepło i oddają je jeszcze długo po wygaśnięciu w palenisku, w palenisku znajduje się żeliwny ruszt tabliczkowy który zapewnia sprawną cyrkulację powietrza oraz bezproblemowy przesyp popiołu. Piec wyposażony jest w żeliwną płytę grzewczą, co pozwala wykorzystać go również do gotowania. W żeliwnych drzwiczkach paleniska znajduje się żaroodporna szyba ceramiczna, dzięki której możemy kontrolować ilość opału. Drzwiczki żeliwne wyposażone są w stalową mocną rączkę, uszczelnione są szczeliwem technicznym, co gwarantuje szczelność i bezpieczeństwo

Piec kominkowy ATENA  jest piecem pokojowym o wysokim wskaźniku wykorzystania ciepła do ogrzewania. Ze względu na swoje przeznaczenie piec kominkowy ATENA został zaprojektowany jako klasyczny i funkcjonalny piec, który nie tylko ogrzeje ale także ozdobi Państwa pomieszczenie. Piec ATENA posiada piękne zdobienia, które podnoszą walory estetyczne pieca.Piece ATENA wykonane są z wysokiej jakości odlewu żeliwnego. Żeliwo ze względu na wysoki współczynnik przenikania ciepła piece cechują się bardzo wysoką wydajnością i sprawnością!

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Marka Hurtex

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Klasa efektywności energetycznej A

Żeliwne drzwiczki zostały wyposażone w dwustronnie polerowaną szybę żaroodporną, która zapewnia czystą wizje ognia bez efektu mgły. Drzwiczki zostały dodatkowo uszczelnione żaroodpornym sznurem który gwarantuje bezpieczeństwo i szczelność.

Kontrola dopływu powietrza.

Piec został wyposażony w kontrole dopływu powietrza do Paleniska. Dzięki tej funkcji możemy bez problemu ustawić wydajność Paleniska oraz spalania. Mamy wpływ w jakim czasie paliwo zostanie wypalone.

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Moc (kW) 6-10

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Materiał wykonania żeliwny

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Głębokość 34 cm

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Zakres klas efektywności energetycznej A - G

W OFERCIE POSIADAMY WSZELKIE AKCESORIA PRZYŁĄCZENIOWE.

ZOBACZ INNE NASZE AUKCJE

PIEC ŻELIWNY PIECYK KOZA KOMINEK ATENA 9KW Szerokość 46 cm

Przy zakupie pieca z akcesoriami należy wybrać koszt dostawy przypisany do pieca.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz