Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Zamrażarka skrzyniowa czy szufladowa?

Wybór odpowiedniej zamrażarki to, wbrew pozorom, sprawa wcale nie najłatwiejsza. Konsument staje bowiem przed wyzwaniem uporządkowania pewnych kryteriów i określenia tego, które z nich są najważniejsze – marka, cena, klasa klimatyczna, a może raczej konstrukcja?

Rozważania na ten temat warto rozpocząć od przedstawienia trzech podstawowych typów zamrażarek. Otóż, dzielą się ona szufladowe, skrzyniowe oraz przeznaczone do zabudowy. Należy zaznaczyć, że każdy z tych modeli posiada pewne charakterystyczne cechy. I tak, zamrażarki skrzyniowe odznaczają się tym, że są otwierane od góry, a także dosyć energooszczędne. Co istotne, największą ergonomią charakteryzują się ona wówczas, gdy przechowuje się w nich duże ilości tego samego produktu. Z kolei zamrażarki szufladowe stwarzają możliwość wygodnego i uporządkowanego przechowywania różnorodnego towaru. Ponadto, model ten pozwala na łatwą ocenę ilości i stanu każdego z produktów. Z drugiej jednak strony, zamrażarki szufladowe posiadają najczęściej dosyć rozbudowany system pojemników, co zabiera dużo miejsca. Pod względem pojemności lepszym rozwiązaniem są więc modele skrzyniowe.

Dokonując wyboru pomiędzy tymi dwoma opcjami, należy zastanowić się, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania, czyli co i jak chcemy przechowywać w zamrażarce.


Kontakt ze sklepem