Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jak wybrać opiekacz do kanapek?

Wiele osób kojarzy opiekacz do kanapek jako typowy element wyposażenia studenckiego mieszkania i nie uważa, że jest to urządzenie, które może sprawdzić się także w codziennym, rodzinnym życiu. Tymczasem dobrze znany nam opiekacz ma o wiele większe możliwości, niż to się na ogół uważa. Przygotujemy na nim ciepły posiłek na śniadanie lub kolację, a w niektórych przypadkach może pełnić funkcję grilla elektrycznego. Jeżeli przed zakupem zwrócimy uwagę na kilka kwestii, z pewnością znajdziemy uniwersalne i praktyczne urządzenie, które spełni nasze potrzeby i będzie pełniło wiele funkcji.

Opiekacz do kanapek - jak znaleźć model dla siebie?

Podstawą jest obudowa - pamiętajmy, że tanie modele, wykonane z gorszej jakości materiałów, łatwiej jest uszkodzić. Najbardziej wytrzymały będzie metal. Wiąże się z tym sposób ustawienia - większość opiekaczy używa się w pozycji poziomej, jednak warto zwrócić uwagę na dodatkowe nóżki, dzięki którym ustawimy urządzenie w pionie - ułatwi to schowanie go w szafce. Pamiętajmy także o uchwycie z termoizolacyjnego materiału oraz powłoce płyty grzewczej, do której nie będzie przywierało jedzenie. Jeżeli w opiekaczu chcemy przygotowywać nie tylko kanapki, zdecydujmy się na model, który ma dużą przestrzeń między płytami. Kolejną kwestią jest moc - im wyższa, tym szybciej przygotujemy kanapki. Warto, aby opiekacz miał możliwość regulacji mocy. Zwróćmy również uwagę, czy dany model ma wygodny przewód, który nie będzie przeszkadzał, kiedy urządzenie będzie nieużywane. Możemy zdecydować się także na opiekacz z dodatkowymi funkcjami, takimi jak wymienialne wkładki oraz wkładki o różnym kształcie.

 


Kontakt ze sklepem