Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jak wybrać czajnik elektryczny?

Nadeszły czasy, w których tradycyjne czajniki gazowe niemal całkowicie odeszły już w zapomnienie. Zastąpiono je bowiem bardziej nowoczesną i wygodniejszą alternatywą w postaci urządzeń elektrycznych. Zakup dobrego czajnika elektrycznego nie jest jednak tak banalnie prosty, jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Jeśli chcemy dokonać opłacalnego wyboru, warto poświęcić temu zadaniu nieco dłuższą chwilę.

Zanim zdecydujemy się na konkretny model, dobrze jest postawić sobie kilka podstawowych pytań, choćby tych o liczebność rodziny, czy przybliżoną dzienną częstotliwość eksploatacji takiego czajnika. Na tej podstawie można bowiem dobrać odpowiednią pojemność sprzętu, czy rodzaj grzałki. Nie bez znaczenia pozostaje też moc urządzenia. Jak wiadomo, im będzie ona wyższa, tym szybciej uda nam się zagotować wodę, ale jednocześnie zużyjemy więcej prądu. Zwróćmy również uwagę na obudowę, szczególnie rodzaj materiału, a także na samą estetykę wykonania. Z pewnością ułatwi to dopasowanie czajnika do wystroju panującego w naszej kuchni.

Poza tym, zadbajmy o filtry, których obecność w czajniku (przeważnie na jego tak zwanym dziubku) chroni wodę przed zanieczyszczeniami, czy osadem. Warto pokusić się o model posiadający funkcję regulacji temperatury i zaopatrzony w czytelną miarkę poziomu wody.


Kontakt ze sklepem