Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Czym charakteryzują się okapy wyspowe?

Okapy służą do pochłaniania zapachów oraz pary powstających podczas gotowania. Przy niestandardowo położonej kuchence, na przykład występującej w roli jednego z elementów tworzących wyspę na środku kuchni, niezbędnym staje się zastosowanie dopasowanego okapu. Okapy wyspowe są dedykowane właśnie tym kuchniom, których wnętrze zostało zaaranżowane z wykorzystaniem motywu wyspy na środku.

Okap wyspowy – cechy wyróżniające

Tego rodzaju okapy cechuje przede wszystkim nowoczesność oraz dość duże gabaryty. Takie konstrukcje można zazwyczaj sterować zdalnie, a do tego urządzenie automatycznie poinformuje nas o odpowiednim czasie na oczyszczenie filtrów. Niektóre z modeli okapów posiadają również opcję ustawienia ilości czasu, przez który ma działać wentylator. Kontrola nad pracą okapu odbywa się poprzez wygodne sterowanie sensorowe na szklanej powierzchni wyświetlacza LED.

Budowa okapu wyspowego jest podobna do jego kominowego odpowiednika, gdyż w jej skład wchodzi element podstawy oraz rura odpowiedzialna za przepływ filtrowanego powietrza. Model wyspowy nie musi być przytwierdzony do ściany, dlatego jego umieszczenie jest dość dowolne. Ze względu na dużą powierzchnię tego urządzenia kuchnia, w której zostanie ono zamontowane, musi posiadać odpowiednio duże wymiary. Zaleca się przynajmniej 20 metrów kwadratowych.


Kontakt ze sklepem