Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Czy warto kupić robot odkurzający?

Samobieżne roboty odkurzające są obecnie coraz częściej spotykanymi urządzeniami w polskich domach. Przez ostatnie kilka lat ich ceny spadły na tyle, że dzisiaj każdy może sobie pozwolić na zakup takiego odkurzacza. I chociaż do niedawna, głównie ze względu na wysoką cenę i ograniczoną funkcjonalność, roboty odkurzające uznawane były raczej za kosztowną, efektowną fanaberię, obecnie stanowią doskonale uzupełnienie każdego domu.

Największa korzyść, jaką niesie za sobą posiadanie robota odkurzającego, dotyczy oszczędności czasu. Wystarczy go włączyć rano, przed pójściem do pracy – i po południu, po powrocie do domu podłogi są czyste. Dla obecnie produkowanych modeli nie ma znaczenia rodzaj podłogi czy wykładziny, którą jest pokryta. Roboty odkurzające doskonale sobie radzą na każdej płaskiej powierzchni, co jest szczególnie ważne w mieszkaniach, których właściciele posiadają czworonożne pupile lub małe dzieci. Ich moc jest stosunkowo duża w relacji do ich rozmiaru, poza tym coraz częściej wyposażone są w filtry klasy HEPA, konieczne dla osób uczulonych na kurz.

Rosnące wymagania klientów połączone z wydajniejszymi technologiami sprawiły, że automatyczne odkurzacze coraz lepiej spełniają swoje funkcje. Oczywiście nie zastąpią one tradycyjnych urządzeń, ponieważ ze względu na swoją konstrukcję mają ograniczoną możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Poza tym z oczywistych przyczyn nie poodkurzają schodów. Z tego względu przynajmniej raz w tygodniu zwykły odkurzacz powinien zostać uruchomiony. Niemniej jednak zakup robota odkurzającego z pewnością będzie dobrym wydatkiem.

Z automatycznym odkurzaczem jest jak ze zmywarką czy suszarką do ubrań. Generalnie można bez nich funkcjonować, ale gdy już znajdą się w domu, trudno sobie bez nich wyobrazić codzienne życie. Bez automatycznego odkurzacza także da się żyć, ale jego zakup znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie i po pewnym czasie stanie się on jednym z najczęściej używanych sprzętów AGD w domu.


Kontakt ze sklepem