0

Hurtownia7 - sklep RTV, AGD, rowery

Pralki wirnikowe

Pralka Wirnikowa Z Wirówką 7.8KG + 5KG Z Pompką Wody

Pralka Wirnikowa Z Wirówką 7.8KG + 5KG Z Pompką Wody
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 099,00 PLN 893,50 PLN netto
Producent: HURTEX
Indeks: XPB78-8S Z POMPĄ
Status: 2-5 dni
Wysyłka:
Opis produktu

PRALKO - WIRÓWKA SIGMA 7KG + 5KG 1300 OBROTÓW Z POMPKĄ WODY MODEL XPB78-8S

-
SIGMA XPB78-8S pralka typu „Frania”
Pralka typu Frania to jeden z symboli epoki PRLu. Elektryczna pralka wirnikowa, która była popularna w Polsce do lat 80., była wtedy synonimem luksusu. Zanim na rynku pojawiły się bębnowe pralki automatyczne, marzeniem każdej gospodyni domowej była „Frania”. To określenie pochodzi od nazwy modelu produkowanego przez jedną z polskich firm. W tego typu pralce bęben nie poruszał się, a woda i ubrania były poruszane przez obrotowy wirnik. Projekt elektrycznej prali wirnikowej były udoskonalany na przestrzeni lat, wychodząc na przeciw potrzebom klientów przedstawiamy pralkę typu "Frania" model SIGMA XPB78-8S, urządzenie które w swej konstrukcji posiada również pompę odpompowującą wodę (coś czego dawne Frania nie posiadała!).

-
Gdzie sprawdzi się „Frania”?
Pralka typu „Frania” ma bardzo prostą konstrukcję, co ma wpływ na jej niezawodność. W związku z tym jej naprawa nie jest trudna, ponieważ szybko możemy znaleźć źródło problemu. Elektryczne pralki wirnikowe mają niewielkie rozmiary i są lekkie, dzięki czemu zmieszczą się nawet w małych pomieszczeniach. Warto też dodać, że „Frania” nadaje wnętrzom designerskiego charakteru, który docenią miłośnicy stylu retro. Elektryczne pralki wirnikowe to dobry wybór do małych łazienek, przede wszystkim dla osób, które nie piorą regularnie dużych ilości ubrań. Pralka typu „Frania” sprawdzi się także wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest użycie pralki automatycznej, to znaczy w takich miejscach jak jachty, ale również w domkach letniskowych bez dostępu do wodociągu. Elektryczna pralka wirnikowa typu „Frania” może mieć także zastosowanie w warsztatach, do prania odzieży sportowej.

-
Atrakcyjna cena, prosta obsługa, tania eksploatacja.
Takie urządzenie ma atrakcyjną cenę oraz jest tanie w eksploatacji. Pralka wirnikowa ma mniejsze rozmiary niż standardowe modele oraz nie wymaga podłączenia do sieci wodociągowej. Jest przy tym lekka, mobilna, łatwa w transporcie, a także prosta w obsłudze. Można ustawić ją w domku letniskowym, a nawet zabrać na kemping. Pranie w pralce wirnikowej jest szybkie – cały proces, włącznie z płukaniem i wirowaniem trwa około pół godziny. Pralka przyda się rodzinom z małymi dziećmi lub w przypadku, gdy pobyt w domu letniskowym się przedłuży.

-
DANE TECHNICZNE:
Pojemność pralki: 7.8kg
Pojemność wirówki: 5kg
Moc Pralki: 400W
Moc Wirówki: 190W
Funkcje programatora: Pranie delikatne, pranie codzienne, odprowadzenie wody (przy użyciu pompy)
Zużycie energii/program (kWh): 0,23kWh/program
Ilość obrotów wirówki [min]: 1300 obotów/min
Informacje dodatkowe: Wężyk odprowadzając wodę, wężyk doprowadzający wodę,
Czas prania: Do 15 minut
Czas wirowania: Do 5 minut
Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 77x43x86 cm
Wymiary opakowania (szer. x gł. x wys.): 74,5x42x85 cm

-
WAŻNE INFORMACJE:
łatwość w użytkowaniu
plastikowa obudowa, nie jest narażona na korozję
wielofunkcyjność
NIE wymaga podłączenia do bieżącej wody, dzięki czemu usadowienie pralki jest dowolne
wygodne uchwyty
pojemność komory piorącej to aż 7.8kg!
2w1 można używać pralki oraz wirówki jednocześnie

-

-W ZESTAWIE:
- wąż odprowadzający wodę, wąż doprowadzający wodę, filtr kłaczków, uchwyt na węża, nasadka na pranie, - instrukcja w języku Polskim

-
Urządzenia firmy Sigma zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby polskiego rynku w renomowanej fabryce, która produkuje części dla znanej marki Electrolux oraz Amica.

-

Urządzenie Sigma, model XPB78-8S wyposażone jest w bardzo prosty programator.
- pokrętło regulujące czas prania do 15 mimut (po tym czasie pralka się wyłączy)
- pokrętło z programem : pranie delikatne, pranie codzienne oraz odprowadzenie wody
- pokrętło wirówki: czas wirowania do 5 minut

-

UWAGA! Podczas pracy urządzenia, oraz procesu prania i jednoczesnego wirowania NIE NALEŻY przekręcać pokrętła na "Odprowadzenie wody", funkcji też używamy na końcu czynności. Oznacza odprowadzenie wody po zakończeniu całego procesu prania.

W przypadku przekręcenia pokrętła w trakcie prania oraz wirowania (jednoczesnego) woda będzie przelewać się między pralką, a wirówką - NIE ZOSTANIE odprowadzona na zewnątrz.

Urządzenie nie wymaga podłączenia pod wodę bieżącą, wodę można wlać unosząc pokrywę pralki w górę. Pralka NIE posiada podgrzewacza wody!

-

WĄŻ DOPROWADZAJĄCY WODĘ
W zestawie do pralki wąż doprowadzający wodę. Urządzenie można napełnić woda poprzez wąż lub wlać bezpośrednio do komory pralki.

Wlew wody umiejscowiony jest przy pralce oraz wirówce. Wlew pełni dwie funkcję:

-Doprowadzenia wody do pralki.
-Doprowadzenia wody do wirówki w celu oczyszczenia z osadu powstającego po wirowaniu.

-

FILTR NA KŁACZKI
Filtr znajdujący się w komorze piorącej zbiera pozostałości zabrudzenia po praniu (kłaczki, włosy).

-

WIRNIK (OBRACA SIĘ W DWIE STRONY)
Podczas uruchomienia procesu prania, wirnik kręci się w dwie strony - zapobiega to skręcaniu się ubrań, uszkodzeniu ich struktury.


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem