0

Rozdrabiacze

Kruszarka rozdrabniacz do tkanin shreder

Kruszarka rozdrabniacz do tkanin shreder
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 9 500,00 PLN 7 723,58 PLN netto
Producent: AlfaStal
Indeks:
Status: dostępny od 3 do 21 dni
Wysyłka:
Opis produktu

MASZYNA/ ROZDRABNIACZ DO TKANIN

Jesteśmy pomysłodawcą, konstruktorem oraz producentem młynków, maszyn przemysłowych, rozdrabniaczy, maszyn do mielenia, maszyn do mieszania oraz linii przemysłowych.

Posiadamy własną ślusarnię, która wykonuje stalowe drzwiczki do kominka, ruszty, paleniska oraz piece stalowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wykonania naszych produktów. Jesteśmy w stanie wykonać maszynę pod zamówienie i konfigurację Klienta, według Jego potrzeb. Stosujemy różne silniki, od 1 do 12 kW, 3-fazowe, 400V. Na tej aukcji prezentujemy rozdrabniacz do mielenia materiałów, tkanin, tekstyliów itp.

Pod podanym linkiem można zobaczyć pracę rozdrabniacza:

https://www.youtube.com/watch?v=KyTRW3OXHXA

https://www.youtube.com/watch?v=sv3noEN5WVA

 

Rozdrabniacz może dawać różne efekty, wszystko zależy od rodzaju materiału, jego grubości, składu itd. Każde urządzenie wykonywane jest na indywidualne zamówienie i potrzeby. W tej maszynie stosujemy głównie silnik o mocy 11 kW.

Podana cena na aukcji to cena netto!

Wyślij do nas pudło swoich materiałów na testy- zmielimy je i odeślemy, a Ty sprawdzisz jakie rezultaty daje urządzenie!

 

UWAGA!!!

Każda maszyna wykonywana jest na zamówienie. Przed zakupem koniecznie skontaktuj się ze Sprzedającym w celu omówienia szczegółów oraz uzupełnienia oficjalnego formularza zamówienia (bez niego nie możemy przystąpić do realizacji).

UWAGA !!

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jesteśmy konstruktorem i pomysłodawcą kruszarek KP1, KP2, KP3.

W ciągłej sprzedaży posiadamy noże do każdego oferowanego przez nas młynka, utwardzone, rotacyjne, niskotemperaturowe,  Oraz rękawy foliowe 70cm i 100 cm na rolce 30kg. Posiadamy również w ciągłej ofercie silniki i łożyska.

Przykładowe efekty mielenia materiałów:

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem