Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Zalety pralki wirnikowej

Choć pralka wirnikowa przywodzi na myśl popularną kilkadziesiąt lat temu Franię, to dzisiejsze modele na pewno przewyższają ją swym poziomem technologicznym. Mimo faktu, że w naszych łazienkach wciąż królują pralki automatyczne, to oferta urządzeń wirnikowych jest dość różnorodna i stale się poszerza.

Gdzie korzystanie z pralki wirnikowej będzie najbardziej opłacalne?

Chociaż model wirnikowy jest zdecydowanie uboższy od automatu w swoich możliwościach (brak funkcji płukania i wirowania), to jego lekka konstrukcja, mała ilość elementów składowych oraz niska cena stanowią zdecydowane atuty. Na rynku znajdziemy modele ważące już od kilku kilogramów, których niska waga stanowi idealne rozwiązanie podczas dalekich podróży. Jest to rodzaj pralki określanej mianem turystycznej, gdyż posiada ona także kilkunastominutowy program, zapewniający szybkie i efektywne pranie. Dzięki jej lekkości o wiele łatwiej jest wnieść pralkę wirnikową do mieszkania znajdującego się na wysokim piętrze. Ponadto małe rozmiary pralki idealnie dopasują się do ograniczonej przestrzeni w niewielkich łazienkach.

Niska cena tego typu urządzeń jest również wyraźnym atutem, zwłaszcza w oczach osób o ograniczonym budżecie.

Pralki wirnikowe cechują się znaczną prostotą w obsłudze, a wielu producentów deklaruje również ich większą ekologiczność w porównaniu z modelami automatycznymi.


Kontakt ze sklepem