Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Zalety kuchenki elektrycznej

Kuchenki elektryczne dzielą się na ceramiczne, żeliwne oraz indukcyjne, spośród których ostatnie cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Stąd też, zalety kuchenek elektrycznych warto przedstawić na przykładzie tych właśnie modeli indukcyjnych.
 
Niekwestionowaną korzyścią wynikającą z posiadania elektrycznej kuchenki indukcyjnej jest brak konieczności zakładania instalacji gazowej, która jak wiadomo, wiąże się z dosyć dużymi kosztami, w większości przypadków kształtujących się na poziomie około 8 tysięcy złotych. Z pewnością warto wspomnieć także o tym, że posiadanie kuchenki tego rodzaju wiąże się z przyspieszonym czasem gotowania, dzięki czemu zyskujemy więcej wolnego czasu. Nie bez znaczenia, zwłaszcza dla osób ceniących sobie porządek, pozostaje też fakt, że te elektryczne urządzenia nie przyczyniają się do zabrudzenia sąsiednich ścian, czy szafek w kuchni, tak jak ma to często miejsce w przypadku innych rodzajów kuchenek. Dużym udogodnieniem jest ponadto szybkość i łatwość regulacji takiej kuchenki, a także to, że jej płaska powierzchnia nie sprawia żadnych problemów w czyszczeniu.
 
Elektryczne kuchenki indukcyjne są też dosyć bezpieczne, bowiem nie występuje w nich ryzyko ulatniania się gazu. W nowszych modelach kuchenek dostępne są funkcje pozwalające na zaprogramowanie gotowania – choćby poprzez odgórne ustawienie czasu, w którym ten proces ma się zakończyć. Wreszcie, istotną zaletą indukcyjnych kuchenek elektrycznych jest niski koszt użytkowania.

Kontakt ze sklepem