Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Zakup zmywarki – o czym pamiętać?

Faktem jest, że zmywarka to bardzo praktyczne urządzenie, które pomaga zaoszczędzić czas. Korzystanie ze zmywarki ma również wartość ekonomiczną, ponieważ pozwala na mniejsze zużycie wody. Zmywanie staje się prostsze i bardziej skuteczne. Warto poznać kilka wskazówek, które ułatwią wybór odpowiedniego modelu.

Jak wybrać zmywarkę?

Podstawową kwestią jest wybór modelu wolno stojącego lub przeznaczonego do zabudowy. Pierwszy typ zmywarek możemy ustawić w dowolnym miejscu kuchni, także pod blatem. Drugi rodzaj może z kolei być integralnym elementem zabudowy kuchennej. Podejmując decyzję, możemy kierować się własnym gustem i preferencjami.

Warto również zwrócić uwagę na klasy energetyczne zmywarek. Urządzenia są podzielone na 7 klas. Najbardziej efektywna jest klasa A+++. Kolejnym ważnym czynnikiem jest pojemność zmywarki. Na decyzję w tym przypadku powinny wpływać wielkość kuchni, liczba użytkowników oraz tempo gromadzenia naczyń. Dostępne są zmywarki kompaktowe, odpowiednie dla singla lub pary, a także modele o szerokości 45 lub 60 centymetrów, odpowiednie dla większych rodzin. Niektóre meble mają funkcję połowy wsadu, dzięki której możliwe będzie umycie naczyń o większych rozmiarach, takich jak na przykład garnki, blachy lub miski.

Inne ważne cechy ilości zużytej wody i ergonomiczny sposób podgrzewania wody. Należy również zwrócić uwagę na hałas wytwarzany przez urządzenie oraz tryb suszenia, a także wyposażenie i dodatkowe funkcje, na przykład opóźniony start, regulacja twardości wody lub ekologiczny program zmywania.

 


Kontakt ze sklepem