0

Wkłady kominkowe

Wkład kominkowy W9A, 13 kW polski

Wkład kominkowy W9A, 13 kW polski
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 199,00 PLN 974,80 PLN netto
Producent: HURTEX
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 105,00 PLN (przedpłata) 110,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Atestowany wkład kominkowy W9A 12,8KW

3.jpg

Opis produktu

Żeliwny wkład kominkowy W9A o mocy 12,8kW

Wkład kominkowy żeliwny W9A 12,8 kW Kaw-Met zapewnia ciepło, ogrzewając nawet 128 m2 powierzchni domu, mieszkania lub biura. Ten znakomity wkład kominkowy wykonany jest z żeliwa wysokiej jakości i wyposażono go w regulowany, pośredni nawiew powietrza do paleniska, który umożliwia wygodną regulację ciągu komina. Górne wyjście spalin o średnicy 180 mm pozwala na właściwe odprowadzanie substancji ubocznych powstających w czasie procesu spalania.


Zalety kominka

Wkład kominkowy żeliwny firmy Kaw-Met posiada specjalny szyber regulujący siłę ciągu komina oraz deflektor, który zwiększa sprawność całego urządzenia, wydłużając drogę spalin. Żeliwny wkład kominkowy W9A ma demontowalną płytę żarową, która zabezpiecza korpus kominka przed przepaleniem. Urządzenie wyposażone jest w dużą szybę, zapewniającą dobrą widoczność oraz w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem. Gęsto rozmieszczone radiatory zwiększają obszar, przez który ciepło oddawane jest do otoczenia.

Żeliwny wkład kominkowy wymaga paliwa, jakim jest drewno. Świetnie sprawdza się nie tylko jako efektywne źródło ciepła, ale zainstalowany w salonie tworzy miłą i przytulną atmosferę. Domownicy spędzą wiele przyjemnych chwil, gromadząc się wokół kominka. Akcesoria kominkowe ułatwią 
jego obsługę

WKŁAD W9.jpg

WKŁAD W9A NIE ZAWIERA DOPŁYWU ŚWIEŻEGO POWIETRZA,

ALE DOPŁYW POWIETRZA PRZEZ POPIELNIK DOSKONALE SPEŁNIA SWOJE ZADANIE

MOŻLIWOŚĆ WYKONANI DODATKOWEGO DOPŁYWU POWIETRZA

w cenie 100zł

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem