Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Maszyny do przerobu surow. wtórnych

Rozdrabniacz kruszarka maszyna do mielenia pianki tapicerskiej , pianki poliuretanowej , gąbki

Rozdrabniacz kruszarka maszyna do mielenia pianki tapicerskiej , pianki poliuretanowej , gąbki
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 3 300,00 PLN 2 682,93 PLN netto
Producent: HURTEX
Indeks:
Status: dostępny od 3 do 21 dni
Wysyłka:
Opis produktu

Rozdrabniacz kruszarka maszyna do mielenia pianki tapicerskiej , pianki poliuretanowej , gąbki

 

JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM PRODUCENTEM MŁYNKÓW DO STYROPIANU, NASZA FIRMA OD LAT ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, MŁYNKÓW, ROZDRABNIACZY,MASZYN DO MIESZANIA ORAZ PIECÓW. DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ KONKURENCYJNE CENY, ORAZ WYSOKĄ JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

 

 

 


Firma wykona , na zamówienie : maszynę rozdrabniarkę do mielenia pianki

Posadamy kruszarki o wydajnosci 4m3 /h i linie przemyslowe o wydajnosci 15m3/godz

Moc oferowanych urządzeń wynosi od 1kw do 12kw zailanie 230v lub 3F 400v

Wydajność urządzenia dobieramy w zależności od potrzeb osoby zlecającej


Kliknij link poniżej , włączy się filmik jak działa rozdrabniacz z systemem
" Omnipotent rash " 


LINK ; 

https://youtu.be/eQ4pCXSgAmI
https://www.youtube.com/watch?v=0QoRjkQp_gg
https://www.youtube.com/watch?v=a0JX6j5Ku4A

 

 

 

 

Jak zmielić piankę?

 

Poszukujecie Państwo sposobu na to, jak zmielić piankę? Chcecie to zrobić szybko i bez większego wysiłku? Waszej uwadze polecamy rozdrabniacze do pianki naszej produkcji! Cechują się one doskonałą wydajnością i gwarantują osiągi na poziomie 3 m³ na godzinę.

Działamy nie tylko jako hurtownia, oferując różnego rodzaju produkty w atrakcyjnych cenach, ale także posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn przemysłowych, pieców oraz wspomnianych rozdrabniaczy. Klienci zawsze mogą liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony naszych fachowców, którzy z chęcią udzielą szczegółowych informacji na temat parametrów poszczególnych produktów.

Jeśli trafiliście Państwo do naszego e-sklepu oznacza to, że już tylko kilka kroków dzieli Was od zakupu wysokiej klasy urządzenia stanowiącego odpowiedź na pytanie, jak zmielić piankę.

 

Rozdrabnianie pianki, a recykling lokalny

 

Rozdrabnianie styropianu czy pianki poliuretanowej wpisuje się w założenia recyklingu lokalnego. Pod tym pojęciem kryje się zbiór technik, dzięki którym jesteśmy w stanie przekształcić niewykorzystane w pełni materiały (np. na budowie) w innego rodzaju surowiec, unikając tym samym kosztów wywozu czy utylizacji odpadów. Użycie materiałów z odzysku generuje także znaczne oszczędności. Stąd też nie może dziwić, że coraz więcej osób poszukuje sposobów, jak zmielić styropian czy piankę, aby następnie wykorzystać je w postaci zasypki izolacyjnej czy spulchniaczy gleby.

 

 

Linie rozdrabniające

 

W ofercie Hurtowni 7 dostępne są nie tylko samodzielne rozdrabniacze do styropianu czy pianki, ale także całe linie produkcyjne - w skład, których wchodzi rozdrabniacz, podajnik i silos o wydajności ponad 100 m³ na 8 godzin. Aby dać Państwu możliwość bliższego poznania naszej oferty, zamieszczamy filmiki prezentujące, jak zmielić styropian czy piankę przy pomocy naszych urządzeń.
Chcecie Państwo pozbyć się problemu zalegających odpadów na placu budowy? Z myślą o Was produkujemy rozdrabniacze do styropianu oraz pianki, które pozwalają przekształcić je w surowce do ponownego użytku. Zachęcamy do zakupów!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem