Rowery dziecięce

Wyświetlono: 1 – 11 z 11 wyników

Rower dziecięcy – witaj w świecie dwóch kółek


Wiemy, jak ważny dla prawidłowego rozwoju dzieci jest ruch. To dzięki sportowym aktywnościom nasze pociechy mogą nie tylko poprawiać swój stan zdrowia, ale również nawiązywać relacje z przyjaciółmi – tak przecież ważne nie tylko dla młodego człowieka. 

Choć większość dzieci do uprawiania sportu nie potrzebuje szczególnej zachęty, zdarzają się i takie, które nieco trudniej przekonać do aktywności fizycznej. Jazda na rowerze może być pierwszym krokiem wprowadzającym dziecko w świat przygody na świeżym powietrzu. Od czego warto zacząć? Od postawienia pytania o najlepszy rower dziecięcy.
 

Rower miejski dziecięcy – pierwsze kilometry w rowerowym świecie


Pierwsze kilometry, które dziecko pokona na swoim rowerze, z całą pewnością prowadziły będą przez trasy miejskie lub proste drogi. Dla młodych cyklistów najlepszym rozwiązaniem będzie rowerek miejski. Taki model pozwoli na sprawne wykonywanie poznanych przez dziecko manewrów, a lekka konstrukcja pozwoli na jego sprawne przenoszenie. Rowery dziecięce, które udostępniamy w naszej hurtowni wyposażone są w niezbędne akcesoria (jak np. dzwonek), które zachęcają dziecko do kolejnych prób. Z takim jednośladem nawet drobne wypadki w trakcie nauki nie są straszne. 
 

Rowery 20 cali i 24 cale, czyli świat dziecięcych rowerów górskich


Oczekiwania względem roweru zmieniają się wraz z wiekiem. Nieco starsze dzieci będą potrzebowały nie tylko większych jednośladów (rowery dziecięce, których koła mają 20 cali lub 24 cale), ale również innych wzorów i większej funkcjonalności. W ofercie dla nieco starszych cyklistów przygotowaliśmy rowery o różnych kolorach i kształtach. Mają też więcej (w porównaniu do swoich “młodszych” odpowiedników) – przerzutek – starsze dzieci, które opanowały już techniki jazdy mogą sobie pozwolić na nieco bardziej odważne wyczyny. Zadbaliśmy więc i o to, by rowery oferowane najmłodszym klientom były wyposażone w amortyzatory, które poprawią komfort jazdy i zapewnią większe bezpieczeństwo na pozamiejskich drogach. 
 

Rowery dziecięce dla dziewczynki i dla chłopca – jak zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych


Niezależnie od tego, czy kupujemy rower dla starszego czy dla młodszego dziecka, chcemy, by był dla niego bezpieczny. Oprócz kasku, ochraniaczy i informowania najmłodszych o zasadach ruchu drogowego, ważne jest również dopasowanie modelu do wzrostu, wagi i umiejętności dziecka. Nie jest to zadanie łatwe i warto wspomóc się w jego realizacji głosem eksperta. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania związane z wyborem roweru dziecięcego.
 

Rowery dziecięce w dobrej cenie
 

Wybór roweru dla dziecka powinien być podjęty z rozsądkiem. Dzieci rosną szybciej, niż nam się wydaje i nawet najlepszy rower po kilku latach będzie już tylko miłym wspomnieniem pierwszych zrobionych nim kilometrów. Warto więc znaleźć kompromis pomiędzy jakością a ceną jednośladu. Rowery, które wybraliśmy dla dzieci, z powodzeniem będą mogły służyć ich młodszemu rodzeństwu czy kuzynostwu. To sprzęt o wysokiej jakości, którego cena jest jednocześnie bardzo korzystna dla rodziców przyszłego króla szosy. Rowery dziecięce do idealny prezent na urodziny, dzień dziecka czy komunię. Niezależnie jednak od okoliczności, jesteśmy przekonani, że zapewnią dzieciom moc rozrywki i wspomnień, które z uśmiechem wspominać będą w dorosłym życiu.