Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Pralka wirnikowa- czy warto?

Pralka wirnikowa większości z nas kojarzy się zapewne z kultową Franią, którą niegdyś można było spotkać niemal w każdym polskim domu. Dzisiaj jej miejsce zajmują kolejne, coraz bardziej zaawansowane pod względem technologicznym, pralki automatyczne.

Niemniej jednak, ostatnimi czasy coraz częściej słyszy się, że pralki wirnikowe ponownie wracają do łask, tyle, że w ulepszonej wersji. Co więcej, wiele osób deklaruje, że zakup pralki wirnikowej wręcz uratował ich w sytuacji, kiedy pralka automatyczna uległa zepsuciu, a potem okazało się, że ten sprawdzony sprzęt świetnie odnajduje się również w dzisiejszych realiach, w pewnych aspektach przewyższając nawet możliwości „automatu”. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Otóż, pralka wirnikowa to – w porównaniu z automatyczną – nie tylko niższy nakład finansowy, ale także perspektywa niższych rachunków za wodę i prąd (choć w tym przypadku wiele zależy od konkretnego modelu). Warto też podkreślić, że współczesna wersja pralki wirnikowej jest wyposażona w wąż dopływowy, mechanizm odpowiedzialny za odpompowywanie wody, czy w wirówkę. Można więc powiedzieć, że pod kątem technologicznym wyraźnie przypomina ona „automat”. Kolejną korzyścią wynikającą z zakupu pralki wirnikowej jest jej zadziwiająco niska waga, bo w wielu przypadkach wynosząca maksymalnie kilkanaście kilogramów.


Kontakt ze sklepem