0

Pralka do małej łazienki

W małych mieszkaniach i kawalerkach liczy się każdy kawałek podłogi. Ich mieszkańcy szukają rozwiązań, które umożliwią jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Może to okazać się sporym wyzwaniem, szczególnie, że wiele niezbędnych w domu sprzętów zajmuje sporo miejsca. W takiej sytuacji świetnym wyjściem są urządzenia kompaktowe, dostosowane do wnętrz o małych wymiarach.

Pralka ładowana od góry lub z boku

Jednym z urządzeń, którego nie może zabraknąć w gospodarstwie domowym, jest pralka. Jaki sprzęt wybrać do małej łazienki? Z oczywistych względów w małej łazience najlepiej sprawdzi się pralka niewielkich rozmiarów, o czym właściciele mieszkań zapominają zaskakująco często.

Urządzenia piorące możemy podzielić na dwa główne rodzaje, czyli pralki ładowane od góry oraz z boku, przy czym bardziej powszechny jest typ drugi. Pralki ładowane od góry są nieco mniej popularne, jednak jeśli jesteśmy posiadaczami małej łazienki, na pewno warto rozważyć ten wybór. Takie urządzenia nie tylko zajmują mało miejsca, ale są też wygodne w obsłudze, ponieważ nie musimy schylać się, aby włożyć i wyjąć pranie. Wąska, kompaktowa pralka ładowana od góry bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej łazience. Posiada ona jednak pewne ograniczenia.

Otóż pralka ładowana z przodu zajmuje trochę więcej miejsca, ale daje większe możliwości wykorzystania przestrzeni w jej okolicach. Sprzęt o typowej konstrukcji możemy ustawić w zabudowie lub umieścić nad nim półkę czy szafkę, dzięki czemu lepiej wykorzystamy dostępne miejsce. Pralki ładowane od przodu również dostępne są w mniejszych, bardziej kompaktowych rozmiarach. Jak widać, każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Przed podjęciem decyzji należy przede wszystkim wziąć pod uwagę swoje potrzeby i oczekiwania. 


Kontakt ze sklepem