Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Odśnieżarki, glebogryzarki

Odśnieżarka spalinowa Nac ML61750R 6,5KM z napędem

Odśnieżarka spalinowa Nac ML61750R 6,5KM z napędem
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 2 999,00 PLN 2 438,21 PLN netto
Producent: NAC
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 70,00 PLN (przedpłata) 75,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Odśnieżarka spalinowa 
NAC ML61750R 6,5KM!

 

Murray ML61750R to profesjonalna odśnieżarka spalinowa z napędem, która została wyposażona w czterosuwowy silnik Briggs&Stratton 750 Snow Series o mocy 6,5 KM, który łatwo startuje nawet w bardzo niskiej temperaturze.

 
Konstrukcja odśnieżarki została wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na uderzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu jest trwała, niezawodna i zapewnia najwyższy komfort pracy.
 
Odśnieżarka została przystosowana do działania w trudnych warunkach atmosferycznych do usuwania zarówno głębokiego puchu, jak i zlodowaciałej pokrywy ubitego śniegu. Jest niezbędna zimą w udrażnianiu dróg dojazdowych, alejek parkowych, parkingów itp.
 
Murray ML61750R jest odśnieżarką dwustopniową. Pierwsza faza odśnieżania realizowana jest przez wytrzymały podajnik ślimakowy, który gwarantuje skuteczne zbieranie śniegu o wysokości do 51 cm oraz szerokości roboczej 61 cm. W drugiej fazie śnieg wyrzucany jest przez dyszę wylotową na odległość nawet do 12 metrów.
 
Płozy boczne zapewniają łatwe prowadzenie odśnieżarki po śniegu.
 
Specjalne koła POLAR posiadają opony o wysokim bieżniku, które zapewniają doskonałą przyczepność na śniegu oraz lodzie.
 
Regulowany kierunek wyrzutu śniegu w dwóch płaszczyznach pozwala na kierowanie odrzucanego śniegu zawsze w tę samą stronę, bez względu na kierunek jazdy odśnieżarki. Uchwyt do regulacji kierunku wyrzutu  znajduje się przy kominie.
 
Wygodny uchwyt linki rozrusznika umożliwia łatwy rozruch silnika bez konieczności zdejmowania rękawic.
 
Czytelny panel, ergonomiczne manetki oraz dźwignia zmiany biegów umieszczona na pulpicie zapewniają optymalny komfort obsługi oraz efektywne warunki pracy odśnieżarką.
 
Odśnieżarkę wyposażono w przekładnię napędową z sześcioma biegami do przodu i dwoma do tyłu. Pozwala to na manewrowanie urządzeniem nawet w bardzo głębokim śniegu bez używania siły fizycznej.

 

 

 

 

 

GWARANCJA :

FAKTURY VAT - 12 MIESIĘCY
PARAGON - 24 MIESIĄCE + 12 MIESIĘCY *
* + 12 MIESIĘCY ZA ZROBIENIE 2-ÓCH PRZEGLĄDÓW W SERWISIE

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Kontakt ze sklepem