Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Aeratory, odkurzacze do liści

Odkurzacz elektryczny do liście VBE300-AS-W 3000W

Odkurzacz elektryczny do liście VBE300-AS-W 3000W
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 269,00 PLN 218,70 PLN netto
Producent: NAC
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

 

 

Odkurzacz / dmuchawa / rozdrabniacz elektryczny do liści
NAC VBE300-AS-WS-CH

Niezawodna technologia, najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie
 
 
 
 
Elektryczny odkurzacz do liści NAC VBE 300-AS-WS-CH to urządzenie o mocy 3000 W z regulacją siły dmuchania lub ssania, doskonałe do odkurzania lub zdmuchiwania niechcianych liści z trawnika oraz terenu przydomowego.
 
 
Jest niezastąpiony w przydomowych pracach porządkowych. Wydajny elektryczny silnik o mocy 3000 W i regulowanej sile ssania oraz dmuchania z łatwością poradzi sobie z trawnikiem, placem czy chodnikiem o dużej powierzchni.
 
Odkurzacz został wyposażony w łatwo opróżniany, 45 litrowy worek do zbierania liści. Posiada funkcję zasysania i równoczesną funkcję rozdrabniania liści co pozwala na maksymalne zaoszczędzenie miejsca w worku. W trybie ssania liście są szatkowane metalowego noża i zbierane w worku.
 
Redukcja objętości liści to około 1:10. Rozdrabniacz pozwala na zmniejszenie objętości zbieranych liści nawet o 90%. Liście podczas zasysania nie trafiają od razu do komory głównej lecz podawane są wpierw do turbiny rozdrabniającej która skutecznie rozdrabnia również małe odpadki zbierane podczas odkurzania. Dzięki takiemu zabiegowi worek pomieści większą ilość zbieranego materiału zaś liście ulegną szybszemu rozkładowi w kompostowniku.
 
Funkcja dmuchawy pozwala na sprawne zgromadzenie liści w wybranym miejscu a silny nadmuch pozwala również wyczyścić trudno dostępne miejsca i szpary w których mogą zalegać niechciane liście.
 
Końcówka rury ssącej została wyprofilowana i wyposażona w kółka prowadzące, które ułatwiają prowadzenie urządzenia po ziemi.
 
Odkurzacz posiada super wytrzymały korpus i obudowę z tworzywa sztucznego co sprawia że jest bardzo lekki, nie rdzewieje oraz jest łatwy do utrzymania w czystości. Wydajny silnik umożliwia osiągnięcie siły ssania lub wydmuchu powietrza na poziomie od 165 - 270 km/h.
 
Odkurzacz wyposażony jest w metalowy rozdrabniacz, dodatkową ssawkę oraz system szybkiego czyszczenia.
 
 
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem