0

Aeratory, odkurzacze do liści

Odkurzacz elektryczny do liści NAC VBE300-AS-WS-CH 3000W

Odkurzacz elektryczny do liści NAC VBE300-AS-WS-CH 3000W
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 239,00 PLN 194,31 PLN netto
Producent: NAC
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Odkurzacz / dmuchawa / rozdrabniacz elektryczny do liści
NAC VBE300-AS-WS-CH

  • Elektryczny odkurzacz do liści NAC VBE 300-AS-WS-CH to urządzenie o mocy 3000 W z regulacją siły dmuchania lub ssania, doskonałe do odkurzania lub zdmuchiwania niechcianych liści z trawnika oraz terenu przydomowego.
  • Odkurzacz został wyposażony w łatwo opróżniany, 45 litrowy worek do zbierania liści. Posiada funkcję zasysania i równoczesną funkcję rozdrabniania liści co pozwala na maksymalne zaoszczędzenie miejsca w worku. W trybie ssania liście są szatkowane za pomocą metalowego noża i zbierane w worku. Redukcja objętości liści to około 1:10. Rozdrabniacz pozwala na zmniejszenie objętości zbieranych liści nawet o 90%..
  • Funkcja dmuchawy pozwala na sprawne zgromadzenie liści w wybranym miejscu a silny nadmuch pozwala również wyczyścić trudno dostępne miejsca i szpary w których mogą zalegać niechciane liście.
  • Końcówka rury ssącej została wyprofilowana i wyposażona w kółka prowadzące, które ułatwiają prowadzenie urządzenia po ziemi.
  • Odkurzacz posiada bardzo wytrzymały korpus i obudowę z tworzywa sztucznego co sprawia że jest bardzo lekki, nie rdzewieje oraz jest łatwy do utrzymania w czystości. Wydajny silnik umożliwia osiągnięcie siły ssania lub wydmuchu powietrza na poziomie od 165 - 270 km/h.
  • Odkurzacz wyposażony jest w  system szybkiego czyszczenia.
DANE TECHNICZNE:

Typ silnika: elektryczny
Moc nominalna: 3000 W
Prędkość powietrza: ~270 km/h
Maksymalna wydajność: 14 m3/min
Redukcja objętości liści: 10:1
Pojemność worka na liście: 45 l
Waga: 5 kg

GWARANCJA PRODUCENTA :

24 M-CE- PARAGON

12 M-CY- FAKTURA VAT

SERWIS DOOR 2 DOOR- gdy punkt serwisowy znajduje się zbyt daleko od Klienta, firma bezpłatnie odbiera, a następnie dostarcza bezpośrednio do Klienta naprawiony sprzęt.

WAŻNE!!!

 
Każda paczka wysyłana przez nas kurierem jest ubezpieczona. Prosimy zatem sprawdzić jej zawartość przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru kurier ma obowiązek spisania protokołu szkody. Tylko na podstawie tego protokołu możemy zareklamować towar uszkodzony podczas transportu. Podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór towaru w pełni sprawnego pod względem uszkodzeń mechanicznych (w transporcie).

Zaoszczędź na przesyłce i zamów potrzebne akcesoria!

PRZEDŁUŻACZ OGRODOWY 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem