Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

O czym pamiętać przy zakupie odkurzacza piorącego?

Odkurzacze piorące to idealne rozwiązanie dla osób, które przy wyborze wyposażenia domowego kierują się przede wszystkim wielofunkcyjnością urządzeń. Taki model pozwala utrzymać czystość na różnorodnych powierzchniach, posiadając przy tym funkcje typowe dla standardowych odkurzaczy. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy workiem lub zbiornikiem z wodą, odkurzacze piorące umożliwiają mycie na mokro podłogi z drewna, kafelek, a przede wszystkim wykładzin, dywanów, a nawet kanap.

Czym kierować się przy wyborze modelu?

Obecnie dostępne odkurzacze piorące zawierają wiele innowacyjnych systemów, jednakże przy ich zakupie warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry charakteryzujące również zwykłe modele. Na pewno należy pamiętać o sile ssącej, która odpowiada za dokładność, z jaką dane urządzenie pochłania wszelkie zanieczyszczenia. Niektóre modele posiadają możliwość automatycznego dopasowania siły ssania do czyszczonej powierzchni, co przyczynia się do zaoszczędzenie energii stosowanej przez urządzenie. Wysoka moc odkurzacza to również większa gwarancja jego efektywności – pamiętajmy, że ten model zastosujemy do czyszczenia powierzchni każdego typu, dlatego warto wybrać najlepszy z możliwych.

Dla większego komfortu należy szukać modeli z dość dużymi pojemnikami na wodę lub też wybrać odkurzacz, który sam kontroluje jej poziom. Zaawansowany system filtrowania z pewnością przyda się w domach, które są zamieszkiwane przez alergików, gdyż wszelkiego rodzaju bakterie i roztocza nie będą się wydostawać ze zbiornika z nieczystościami.


Kontakt ze sklepem