Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Kuchenka gazowa, elektryczna czy gazowo-elektryczna?

Urządzanie i wyposażanie domu to zadania, które niejednokrotnie potrafią wywołać wiele zamieszania oraz różnego rodzaju wątpliwości. Najczęściej jest to spowodowane występowaniem rozbieżności pomiędzy naszymi chęciami, a rzeczywistymi możliwościami – czy to technicznymi, czy finansowymi. I tak, dylematy tego rodzaju powszechnie zdarzają się podczas wybierania kuchenki.

W tym konkretnym przypadku dostępne możliwości zamykają się najczęściej w trzech modelach: gazowy, elektryczny oraz gazowo-elektryczny. Jeśli chodzi o kuchenkę gazową to zdaje się być ona najbardziej wymagająca ze wszystkich opcji, jako że nie należy jej umieszczać w pobliżu okna, podobnie jak nie powinno się montować nad nią okapów. Sporna pozostaje także kwestia jej bezpieczeństwa, choć współcześnie producenci dokładają wszelkich starań, aby model gazowy ani trochę nie odbiegał pod tym względem od elektrycznego. Jeśli chodzi o koszty, to ceny kuchenek gazowych i elektrycznych są podobne, choć te pierwsze czasem bywają jednak bardziej konkurencyjne.

Niemniej jednak, największą popularnością cieszą się kuchenki gazowo-elektryczne, które posiadają płytę gazową i elektryczny piekarnik. Są one bowiem najbardziej funkcjonalne. Ostateczny wybór modelu najbardziej zależy jednak od osobistych preferencji i konkretnej sytuacji mieszkaniowej.


Kontakt ze sklepem