Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Kosiarki spalinowe

Kosiarka spalinowa NAC LS53-EA190-HS SUBARU

Kosiarka spalinowa NAC LS53-EA190-HS SUBARU
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 299,00 PLN 1 056,10 PLN netto
Producent: NAC
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Kosiarka spalinowa 

 

NAC LS53-EA190-HS 

 

Niezawodna technologia, najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie
 
Kosiarka spalinowa NAC LS53-EA190-HS wyposażona jest w nowoczesny, górnozaworowy silnik japońskiej marki Robin Subaru EA 190V o mocy 5,5 KM, z żeliwną tuleją. Charakteryzuje się małym poziomem wibracji i hałasu oraz oszczędnością w spalaniu paliwa.

System mycia obudowy pozwala w prosty oraz szybki sposób umyć wewnętrzną stronę korpusu kosiarki. Wystarczy podłączyć wąż ogrodowy do króćca na obudowie kosiarki.

Szerokość robocza 53 cm pozwala na bardziej efektywną pracę, a wyrzut boczny sprawia, że kosiarka nie zapycha się przy koszeniu wysokiej trawy.
 
Ergonomiczne rączki z możliwością regulacji ułatwiają sterowanie kosiarką, a ich miękkie wykończenie zapewnia komfort podczas pracy.
 
Duże, łożyskowane koła zmniejszają opory toczenia ułatwiając w dużym stopniu prowadzenie oraz manewrowanie kosiarki.

Wygodny uchwyt centralnej, siedmiostopniowej regulacji koszenia pozwala na dłuższe koszenie bez konieczności opróżniania.

Kosz o pojemności 75 litrów z plastikową pokrywą przeciwpyłową oraz wskaźnikiem napełnienia pozwala na dłuższe koszenie bez konieczności opróżniania.

Wygodna rączka 
sprawia, że opróżnianie kosza jest bardzo proste.
 
Stalowa obudowa wraz z aluminiową osłoną korpusu zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.
 

Kosiarka posiada funkcję mielenia, dzięki której skoszona trawa naprowadzana jest w strefę działania noża. W ten sposób po wielokrotnym rozdrobnieniu bardzo małe źdźbła trawy zostają równomiernie rozrzucone na powierzchnię trawnika, gdzie ulegają rozkładowi i wracają do obiegu jako nawóz.

NAC kosiarka LS53-EA190-HS SUBARU NAPĘD 5,5KM

WAŻNE!!!
 
Każda paczka wysyłana przez nas kurierem jest ubezpieczona. Prosimy zatem sprawdzić jej zawartość przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru kurier ma obowiązek spisania protokołu szkody. Tylko na podstawie tego protokołu możemy zareklamować towar uszkodzony podczas transportu. Podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór towaru w pełni sprawnego pod względem uszkodzeń mechanicznych (w transporcie).

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem