Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jakie są zalety zmywarki do naczyń?

Ceny artykułów gospodarstwa domowego są coraz niższe. Obecnie zakup nowej lodówki czy piekarnika nie jest zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Podobnie sytuacja wygląda ze sprzętem, który jeszcze kilkanaście lat temu był symbolem luksusu i powodzenia – ze zmywarkami do naczyń. Dzisiaj dobrą zmywarkę możemy kupić już za kilkaset złotych. Co więcej, są to urządzenia, które wyglądają coraz lepiej i zajmują coraz mniej miejsca, ponadto doskonale sprawują się jako sprzęt AGD do zabudowy.

Największymi zaletami zmywarki do naczyń są:

- ograniczenie zużycia wody w stosunku do mycia ręcznego,

- oszczędność czasu,

- lepsza jakość mycia w porównaniu ze zmywaniem ręcznym,

- oszczędności finansowe,

- mniejszy kontakt domowników z bakteriami i innymi drobnoustrojami,

- możliwość mycia wyjątkowo zabrudzonych naczyń w wodzie o wyższej temperaturze (w przypadku mycia ręcznego oparzylibyśmy się),

- brak kontaktu dłoni z detergentami, które mogą wysuszać skórę.

Zmywarka do naczyń nie jest już żadnym towarem luksusowym, tylko sprzętem codziennego użytku, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jej zakup nie tylko sprawi, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ale również nasze rachunki za wodę, gaz czy prąd będą niższe.


Kontakt ze sklepem