Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jaki rower wybrać?

Góral, trekking, miejski czy kolarka? Najpopularniejsze spośród rowerów górale święcą triumfy od lat. Nie zawsze jednak wybór takiego roweru jest słuszny. To, na jaki rower powinniśmy się zdecydować, nie zależy także od tego, jak on wygląda, lecz od tego, po jakim terenie zamierzamy się na nim poruszać. Sprawdź, jaki rower jest dla Ciebie!

Rower górski, czyli MTB
Któż nie słyszał o rowerze górskim? Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że powstał on z myślą o jeździe terenowej. Jest on przeznaczony do jazdy na górzystym i pagórkowatym terenie. Jeśli więc planujemy jeździć jedynie po mieście, nie będzie to nasz wymarzony typ roweru. Oczywiście jeśli chcemy jeździć nie tylko po górach, ale też po dziurawych drogach, kupno roweru górskiego to dobry pomysł.

Rower trekkingowy (crossowy)
Rower trekkingowy stanowi połączenie roweru szosowego i górskiego. Podobnie jak kolarka ma duże koła i wąskie opony. To, co łączy go z rowerem górskim, to z pewnością osprzęt. Trekking dostosowany jest do jazdy w różnych warunkach pogodowych po asfalcie i utwardzanych bezdrożach. Nadaje się na długie dystanse. Trekking ma też swoją sportową wersję, czyli lżejszego crossa.

Rower miejski
Rower miejski, zwany inaczej holenderką, jest zbudowany w taki sposób, aby zajmowanie na nim pozycji i sama jazda były bardzo wygodne. Na holenderce siedzimy prosto na miękkim siodełku. Klasyczne rowery miejskie mają bagażniki i koszyczki do bezpiecznego przewożenia zakupów.

Kolarka, czyli rower szosowy
Kolarka czy kolarzówka to rower szosowy, przeznaczony do jazdy po drodze asfaltowej. Rower ten charakteryzuje się wygiętą kierownicą oraz dużymi kołami z wąskimi i gładkimi oponami. Na kolarce możemy więc szybko, wygodnie i długo poruszać się w pochylonej, aerodynamicznej pozycji.


Kontakt ze sklepem