Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jaką wagę kupić do łazienki?

Jeżeli dbamy o sylwetkę, przestrzegamy diety i prowadzimy zdrowy, aktywny tryb życia, z pewnością przyda nam się urządzenie, które pomoże nam monitorować postępy i tempo zmian. Do takich urządzeń należy waga łazienkowa. Mamy do wyboru wiele modeli różnego typu, od najprostszych urządzeń, które wskażą nam tylko osiągniętą liczbę kilogramów, po bardziej zaawansowanie wagi, dzięki którym wykonamy bardziej skomplikowane pomiary.

Waga łazienkowa - kilogramy i nie tylko

Pierwszą decyzją jest wybór typu wagi. Najprostsza jest waga mechaniczna, która pokazuje wynik na zegarze z podziałką, przy pomocy ruchomej wskazówki. Z kolei waga elektroniczna ma mechanizm cyfrowy i może być wyposażona w dodatkowe funkcje. 

Ważny aspekt to zakres pomiaru, czyli minimalne oraz maksymalne obciążenie urządzenia. Istotne jest także zasilanie - przed decyzją o zakupie warto sprawdzić jaki typ i ilość baterii jest wymagana do działania wagi.

Materiał, z którego jest wykonana waga, także ma znaczenie. Tani, lekki i wytrzymały jest plastik, cięższe, ale bardziej trwałe jest szkło hartowane. Wyjątkowo wytrzymała jest stal, z kolei bardzo stylowe są wagi zawierające drewniane, elementy, odporne na wilgoć. W każdym przypadku platforma powinna być antypoślizgowe. Wybór koloru, wzorów i kształtu jest indywidualną kwestią, jednak zwróćmy uwagę na wyświetlacz, który powinien ułatwić odczytanie pomiaru.

Oprócz pomiaru masy ciała, waga może mieć dodatkowe funkcje, takie jak analiza tkanki tłuszczowej, masy kostnej, poziomu wody w organizmie, wzrostu oraz zapotrzebowaniu na kalorie. Są one bardzo przydatne, jeśli chcemy w bardziej zaawansowany sposób kontrolować swoje wyniki.

 


Kontakt ze sklepem