Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jaką prostownicę kupić?

Wiele kobiet o kręconych lub falowanych włosach chce czasem coś zmienić w swoim wyglądzie. W takich przypadkach, na co dzień i na większą okazję, sprawdzi się prostownica. Urządzenie powinno skutecznie prostować włosy, ale równie ważne jest, aby było bezpieczne dla włosów, szczególnie jeśli mamy zamiar używać go często. Wybór dobrej prostownicy nie wydaje się bardzo skomplikowany, jednak jest kilka kwestii, o których trzeba pamiętać.

Prostownica - jak kupować?

W prostownicy podstawą jest typ powłoki. Teflon może chronić przed wysoką temperaturą, ale może narazić włosy na przypalenie, dlatego dodaje się do niego inne materiały, która pomagają pozbyć się tak zwanych gorących punktów. Płytki ceramiczne są bardzo popularne, ponieważ bardzo równomiernie się nagrzewają i dobrze wygładzają włosy. Z kolei tytan jest odpowiedni do prostowania gęstych, kręconych włosów. Znaczenie ma także szerokość płytki - do włosów grubszych należy wybrać model z szerszą nakładką.

Inne ważne właściwości to moc oraz zakres temperatur - powinien on być uzależniony od typu włosów. Przyda się także regulacja temperatury, dzięki której nie przypalimy cienkich włosów zbyt mocno nagrzanym urządzeniem. Zwróćmy również uwagę na kształt, który umożliwi nam komfortowe prostowanie, a także termoizolacyjną obudowę - aby uniknąć poparzenia. Zadbajmy również o uchwyt, który umożliwi nam odwieszenie urządzenia, kiedy na chwilę musimy przerwać prostowanie.

Ciekawą funkcją w prostownicy jest możliwość zakręcenia loków - dzięki temu urządzenie ma jeszcze bardziej uniwersalne zastosowanie. Jeśli chcemy dodatkowo chronić włosy przed zniszczeniem, wybierzmy model z funkcją jonizacji lub wytwarzania pary.

 


Kontakt ze sklepem