Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jak wybrać pilarkę do drewna?

Proces wybierania najbardziej odpowiedniej pilarki do drewna powinien każdorazowo rozpocząć się od uzmysłowienia sobie, do czego konkretnie będziemy potrzebować tego urządzenia, a więc jakie będzie jego główne zastosowanie. I tak, inny model wybierzemy do pozyskiwania drewna, inny do prac pielęgnacyjnych w ogrodzie, a jeszcze inny do pracy na budowie, czy w stolarni.

Drugą istotną kwestią, którą z pewnością warto wziąć pod uwagę przez zakupem pilarki do drewna jest szacunkowe określenie częstotliwości jej użytkowania w przyszłości. Nie ulega wątpliwości, że regularne i długotrwałe korzystanie z tego sprzętu, choćby w celach zarobkowych, skłania do rozważenia opcji zakupu solidnego, a tym samym nieco droższego, produktu. Analogicznie, pilarka do drewna, która będzie używana kilka razy do roku, na przykład w celu przygotowania drewna kominkowego, nie musi pochodzić z najwyższej półki cenowej.

Ponadto, warto zastanowić się też nad średnicą drewna, które będziemy najczęściej cieli. I tak na przykład, przy drobnych pracach stolarskich średnica ta przeważnie nie przekracza 35 cm, w związku z czym najbardziej optymalnym posunięciem będzie zakup pilarki o średniej mocy, najlepiej wyposażonej w prowadnicę z łańcuchem posiadającym długość około 14 cali (35 cm).


Kontakt ze sklepem