Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Jak działa pralka turystyczna?

Pralka turystyczna to idealne rozwiązanie w podróży, zwłaszcza dla osób, które lubią spędzać wakacje z dala od cywilizacji, a jednocześnie cenią sobie komfort posiadania czystych i świeżych ubrań. Poza tym, pralka tego typu dobrze sprawdzi się również na stancjach, czy na innych, niewielkich powierzchniach mieszkalnych. Jej charakterystyczne cechy to niewielkie rozmiary, wysoka wartość użytkowa, a także łatwa obsługa i montaż.

Właściwie, sam sposób działania pralki turystycznej niewiele różni się – poza kwestią samodzielnego uzupełniania wody - od mechanizmu działania tradycyjnej, typowych rozmiarów, pralki. Wystarczy otworzyć jej pokrywę i równomiernie umieścić ubrania we wnętrzu. Następnie trzeba dodać proszek i wypełnić wodą odpowiedni zbiornik. Przeciętna wirnikowa pralka turystyczna pomieści około 2,5 kg prania, zaś maksymalna objętość wody, którą można do niej wlać wynosi 19 litrów. Dodatkową korzyścią jest tu fakt, że takie urządzenie przeważnie odznacza się niskim zużyciem zarówno wody, energii, jak i detergentów. Bardziej nowoczesne modele posiadają nawet kilka trybów prania, będąc niekiedy zaopatrzonymi w praktyczne timer-y (mierniki czasu prania).

W większości przypadków pralka turystyczna zasilana jest prądem o napięciu 230 V. Dzięki swojej niewielkiej wadze, bo zaledwie 5 -ciu kg, z łatwością daje się transportować na duże odległości.


Kontakt ze sklepem