Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Drukarka atramentowa a laserowa - czym się różnią?

Wiele osób planujących zakup drukarki, prędzej czy później, staje przed dylematem dotyczącym wyboru najlepszej spośród dostępnych ofert. Pole możliwości najczęściej zawęża się do dwóch propozycji, a mianowicie do drukarek atramentowych oraz drukarek laserowych. Chcąc już na wstępie i w największym skrócie odpowiedzieć na pytanie czym różnią się między sobą te dwie pozycje, należałoby stwierdzić, że drukarki laserowe są sprzętem droższym, za to zapewniającym stosunkowo niskie koszty wydruku, podczas gdy z drukarkami atramentowymi jest odwrotnie - ich zakup nie wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich nakładów finansowych, jednak koszty samego druku nie należą już do najniższych.

Tak naprawdę, wybór konkretnego rodzaju drukarki powinien być uzależniony przede wszystkim od naszych potrzeb, a więc tego, czy potrzebujemy tego sprzętu głównie do użytku domowego, czy może raczej do celów zawodowych i biznesowych. I tak, drukarka atramentowa najlepiej sprawdzi się w domu, zaś drukarka laserowa (a szczególnie ta w wersji monochromatycznej) będzie właściwym rozwiązaniem w biurach.

W poszukiwaniach najlepszego sprzętu drukującego warto wziąć też pod uwagę jego różne funkcje dodatkowe. W zależności od modelu drukarki mogą bowiem posiadać opcję automatycznego drukowania dwustronnego, czy też drukowania bezprzewodowego.


Kontakt ze sklepem