Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Dmuchawa czy odkurzacz do liści?

Jesienne miesiące to czas, kiedy szykujemy ogród do zimowego odpoczynku. W tym okresie przygotowujemy rośliny do zimy i zabezpieczamy je przed niskimi temperaturami. Powinien to być również czas jesiennych porządków. Zanim trawnik przykryje śnieg, warto zadbać, aby murawa prezentowała się jak najlepiej. Niestety, jesienią właściciele ogrodów mogą mieć problem ze spadającymi liśćmi - zalegające na trawniku z pewnością nie dodają mu urody. Poza tym codzienne grabienie liści jest dość pracochłonne. Zniechęcający jest również fakt, że czynność tę będzie trzeba powtarzać systematycznie, aby utrzymać ogród w dobrym stanie.

Dużym ułatwieniem dla posiadaczy przydomowego kawałka zieleni będą urządzenia, które służą do usuwania liści z trawnika. Pierwszą z propozycji jest dmuchawa. Sprawdzi się w przypadku małych i dużych powierzchni. Dmuchawa generuje strumień silnego powietrza, które osusza i unosi liście z podłoża. Przy pomocy dmuchawy możemy zgromadzić liście w jednym miejscu ogrodu, aby następnie wygodnie je spakować i wyrzucić, na przykład w workach. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają ochoty na regularne grabienie trawnika.

Inną możliwością jest inwestycje w odkurzacz ogrodowy, który posiada także funkcję dmuchawy. Dzięki takiemu urządzeniu nie tylko zgromadzimy liście w jedno miejsce, osuszymy je, ale również wygodnie wciągniemy do worka. Przypomina to pracę tradycyjnego, domowego odkurzacza. Przed podjęciem decyzji – dmuchawa czy odkurzacz ogrodowy – musimy po prostu zdecydować, jaki tryb pracy będzie dla nas wygodniejszy.

 


 


Kontakt ze sklepem