Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Czym się kierować wybierając żelazko?

Schludne, w tym także należycie wyprasowane ubranie, to podstawa naszego codziennego wyglądu i to niezależnie od tego, czy mówimy o kontaktach służbowych, czy też czysto towarzyskich. Warto więc zaopatrzyć się w dobrej jakości żelazko, dzięki któremu czynność prasowania będzie przebiegała nie tylko szybciej i skuteczniej, ale też bardziej przyjemnie. Jak jednak wiadomo, współczesne sklepy AGD dysponują wyjątkowo bogatą ofertą tego typu sprzętów. Na co więc zwrócić uwagę podczas zakupów, tak by zaopatrzyć się w dobre żelazko?

W pierwszej kolejności dobrze jest przyjrzeć się podstawowym parametrom urządzeń, choćby budowie i funkcjonalności tak zwanej stopy żelazka (powierzchnia prasująca), która powinna być odporna na różnego rodzaju zarysowania, posiadać odpowiednią szybkość nagrzewania (im wyższa tym lepiej) oraz kształt, który pozwoli wyprasować nawet te mało dostępne fragmenty garderoby. Istotną funkcją żelazka jest także regulacja temperatury – warto tu wybierać możliwie najbardziej przejrzyste systemy oznaczeń, na przykład za pomocą kropek.

Ponadto, zaleca się wybierać modele zaopatrzone w antypoślizgowe uchwyty, a także te, które posiadają możliwość automatycznego wyłączenia. W końcu, komu z nas nie przydarzył się, choć raz, stres spowodowany tym, iż zapomnieliśmy odłączyć żelazko od prądu?


Kontakt ze sklepem