Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Czym jest ultrabook?

Mianem ultrabooków określamy nową kategorię komputerów, które stanowią bardzo wydajne połączenie funkcji charakterystycznych dla tabletów z możliwościami typowymi dla współczesnych laptopów. Ten nowoczesny produkt technologiczny wyróżnia się imponującym stopniem szybkości reakcji, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa. Poza tym, przyciąga on uwagę swoim wyglądem, bowiem posiada elegancką, cienką i lekką (waży maksymalnie do 1,6 kg) konstrukcję, dzięki czemu nie zabiera dużo miejsca i jest wygodny w użytkowaniu, a także w transporcie.
 
Dużym udogodnieniem wynikającym z posiadania ultrabooka jest też niewątpliwie to, że jego bateria jest w stanie pracować znacznie dłużej (przeciętny czas to około 8 godzin) niż baterie w zwykłych laptopach, co wynika z zastosowania energooszczędnych, niskonapięciowych procesorów. Jak nietrudno się domyślić, ultrabooki są atrakcyjną propozycją zwłaszcza dla osób, które często udają się w podróże biznesowe, bądź też pracują w terenie. Z pewnością ułatwią też życie dziennikarzom, freelancerom, czy studentom.
 
Ta nowa klasa urządzeń klasyfikowana jest jako odmiana notebooków i zapoczątkowana została przez firmę Intel, która jest znanym i powszechnie docenianym producentem procesorów.

Kontakt ze sklepem