Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Czy płytę gazową można zamontować na zmywarce?

Posiadanie małej kuchni wiąże się z koniecznością przemyślanego, logistycznego zaplanowania w niej przestrzeni, tak by na niewielkim metrażu zmieściły się wszystkie potrzebne sprzęty. Dosyć interesującym rozwiązaniem w tym zakresie jest próba połączenia dwóch urządzeń w jednym, tak jak ma to miejsce na przykład w przypadku płyty gazowej zamontowanej na zmywarce.
 
Otóż, takie połączenie jest nie tylko możliwe, ale także coraz częściej stosowane przez różnych projektantów. Mało tego, niektórzy z nich poszli znacznie dalej i pokusili się o stworzenie kombinacji kuchenki, zmywarki i znajdującego się pomiędzy nimi piekarnika – oczywiście, wszystko w ramach jednego sprzętu. Rozwiązanie tego rodzaju zwykło się określać mianem kuchennego trio.
 
Warto podkreślić, że płyta gazowa składa się w tym przypadku najczęściej z osobnych 4 palników, a więc nie różni się od typowych rozwiązań. Przeciętna pojemność piekarnika wynosi zaś około 40 litrów. Z kolei zmywarka przewidziana jest na 6 kompletów. Jak widać, powyższe parametry są w stanie spełnić wymagania przeciętnej, 4-osobowej rodziny.
 
Co prawda, można próbować na własną rękę uzyskać takie połączenie, poprzez oddzielny montaż płyty gazowej na zmywarce, jednak może się to okazać wyzwaniem dużo bardziej problemowym i skomplikowanym niż wybór gotowego rozwiązania.
 

Kontakt ze sklepem