Witamy w sklepie hurtownia7.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Chłodziarko-zamrażarka – idealne rozwiązanie dla dużej rodziny

Gospodarstwo domowe nie obejdzie się bez urządzenia, w którym można przechowywać żywność. Do krótkotrwałego magazynowania służy chłodziarka, z kolei zamrażarka umożliwia przedłużenie trwałości jedzenia dzięki jego zamrożeniu. Połączeniem funkcji tych urządzeń jest chłodziarko-zamrażarka, która jest o wiele bardziej uniwersalnym i praktycznym rozwiązaniem. Będzie więc ona dobrym wyborem dla dużej rodziny.

Jak wybrać chłodziarko-zamrażarkę?

Do wyboru mamy modele wolno stojące oraz przeznaczone do zabudowy, jednak ważniejszym czynnikiem, który ma znaczenie dla dużej rodziny, jest klasa energetyczna urządzenia. Najbardziej energooszczędną klasą jest A, która jest dostępna w kolejnych, jeszcze bardziej ekonomicznych wariantach A+, A++ i A+++. Takie urządzenia zużywają kilkadziesiąt procent energii mniej, niż standardowe modele.

W nowoczesnych chłodziarko-zamrażarkach dostępne są dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort używania z urządzenia. Jedną z nich jest system No Frost, czyli wewnętrzna wentylacja, dzięki której nie jest konieczne rozmrażanie urządzenia. Innym udogodnieniem jest system Fresh Frost Free, który umożliwia przechowywanie żywności bez przesuszenia. Jest to również rozwiązanie problemu przenikających się zapachów. Powłoka antybakteryjna powstrzymuje rozwój pleśni w pożywieniu, co jest bardzo praktyczne, gdy z chłodziarko-zamrażarki korzysta wiele osób i znajduje się w niej dużo jedzenia.

W przypadku dużej ilości jedzenia sprawdzi się również funkcja szybkiego chłodzenia i mrożenia.

Alarm otwartych drzwi to także przydatna funkcjonalność, szczególnie wówczas, gdy urządzenia używają osoby starsze lub dzieci.

 


Kontakt ze sklepem